Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
29 2 4
10 11 12
17 18
20 23 24 25
27 29 30

 

Sakartvelas ketina jungtis prie Kaune steigiamo Regioninio kibernetinio saugumo centro veiklos

2019.03.08
image

Lietuva ir Sakartvelas intensyvina bendradarbiavimą kibernetinio saugumo srityje – bus vystomas bendrų kibernetinių pratybų planas ir keičiamasi patirtimi kuriant kibernetinius įrankius, planuojamas Sakartvelo įsitraukimas į Kaune steigiamo Regioninio kibernetinio saugumo centro veiklą.

 

Dėl glaudesnio bendradarbiavimo kibernetinio saugumo srityje šiandien, kovo 8 d. sutarė Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Sakartvelo gynybos ministras Levan Izoria, Vilniuje pasirašę Ketinimų protokolą (angl. declaration of intent).

 

„Lietuva ir Sakartvelas plečia bendradarbiavimo ribas saugumo srityje, nes šalių partnerystė kibererdvėje yra abipusiai naudinga kovoje su kenkėjiška veikla bei kibernetiniais incidentais“, – sakė ministras R. Karoblis.

 

Pagal pasirašytą ketinimų protokolą, abi šalys taip pat sutaria keistis informacija ir duomenimis apie kibernetinius incidentus bei atakas, rengti dvišalius kibernetinio saugumo institucijų ekspertų susitikimus.

 

Dokumento pasirašymas vyko Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Sakartvelo Prezidentės Salome Zurabišvili apsilankymo Nacionaliniame kibernetinio saugumo centre prie Krašto apsaugos ministerijos metu.

 

Alfredo Pliadžio (KAM) ir Roberto Dačkas (LRP) nuotraukos

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media