Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Karo akademija pradeda bendradarbiauti su Lietuvos transporto sektoriumi

2019.09.18
image

Rugsėjo 17 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija ir Lietuvos vežėjų sąjunga pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Taip siekiama plėsti akademijos socialinių partnerių tinklą, padėsiantį stiprinti studijų kokybę logistikos specializaciją pasirinkusiems kariūnams.

 

Karo akademijos viršininkas plk. Juozas Kačergius padėkojo Vežėjų sąjungos atstovams, kurie prisidėjo prie naujai pradėtos vykdyti antrosios studijų pakopos Gynybos išteklių vadybos programos rengimo. „Bendradarbiavimas daro mus stiprius, tad tikimės, kad drauge pasieksime daugiau gerų rezultatų“, – kalbėjo plk. J. Kačergius.

 

„Mums didelė garbė bendradarbiauti su Karo akademija, – teigė Lietuvos vežėjų sąjungos generalinis sekretorius Sigitas Žilius. – Stengiamės būti naudingi ne tik magistrantūros studijų programos lygmeniu, bet ir dirbdami su bakalauro studijų pakopos studentais ir pasiekti gerų rezultatų, kurie labai svarbūs visų pirma jiems, šiuo atveju kariūnams, taip pat ir vežėjams.“

 

Karo akademija ir Lietuvos vežėjų sąjunga sutarė plėtoti bendradarbiavimą dalijantis patirtimi ir žiniomis – organizuoti taikomuosius mokslinius tyrimus, mokymus, seminarus ir kursus, edukacinius renginius, stiprindamos specialistų profesinius ryšius, ugdydamos akademijos kariūnų praktinius įgūdžius, pažintines, mokomąsias ir profesinės veiklos praktikas, rengti ir vykdyti nacionalinius ir tarptautinius projektus, skleisti naujas idėjas ir iniciatyvas.

 

I. Gataveckienės nuotrauka

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media