Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 7
9
18 20 21
24 27 28
29 3 4

 

Aktualijos

Perspėjimas dėl vakarykštės melagingos žinios
2018.01.19
img

Nacionalinio kibernetinio saugumo centras prie KAM įspėja, kad laiškai, platinti sausio 18 d. vakare (kurių imituotas siuntėjas buvo "[email protected]") turėjo prisegtą failą ne tik su šmeižiančiu tekstu, bet ir įterptą kenksmingą kodą.

 Gavėjai, kurie atsidarė prisegtus failus, skatinami imtis papildomų apsaugos priemonių - laikinai atjungti kompiuterį nuo tinklo, kreiptis į savo institucijos kompiuterių saugumo specialistus.

null
Rukloje – NATO priešakinių pajėgų batalione tarnybą pradedančio Prancūzijos kontingento pristatymo ceremonija
2018.01.19
img

Sausio 22 d., pirmadienį, Lietuvos didžiojo etmono Jonušo Radvilo mokomajame pulke Rukloje vyks NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje tarnybą pradedančio Prancūzijos kontingento pristatymo ceremonija. Joje dalyvaus Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadas pulkininkas Mindaugas Steponavičius, NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės Lietuvoje vadas pulkininkas leitenantas Thorsten Gensler, Prancūzijos kontingento vadas pulkininkas leitenantas Martin Wencesl, Prancūzijos ambasados Lietuvoje atstovai.

null
Lietuvos karo akademija studijas pristatė aukštųjų mokyklų mugėje Kaune
2018.01.18
img

Sausio 17 d. Kaune vykusio mokslo sklaidos renginio „Aukštųjų mokyklų mugė 2018“ metu didelio moksleivių dėmesio sulaukė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos stendas. Lankytojai domėjosi, kokiomis sąlygomis Akademijoje įgyjamas aukštasis išsilavinimas ir kokios yra ateities perspektyvos po studijų Lietuvos kariuomenėje. Savo techniką mugėje demonstravo ir tarnybą kariuomenėje pristatė Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų kariai bei Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.

null
Nacionalinis kibernetinio saugumo centras pradėjo tyrimą dėl įsilaužimo į naujienų portalą
2018.01.18
img

Nacionalinis kibernetinio saugumo centras pradėjo tyrimą dėl ketvirtadienio vakare įvykusio įsilaužimo į naujienų portalą TV3.lt, kuriame paskelbta melaginga informacija apie krašto apsaugos ministrą Raimundą Karoblį.

 

„Žiniasklaidos priemonės yra vienas patraukliausių objektų kibernetinio ir informacinio karo atakoms - būtent per jas greitai galima paskleisti melą, dezinformaciją, pasėti paniką. Pradėjome tyrimą, siekiant nustatyti šio incidento aplinkybes bei kaltininkus", - sako krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza.

null
Viceministras V. Umbrasas susitiko su naujuoju Egipto ambasadoriumi Lietuvai
2018.01.17
img

Sausio 17 d. krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas susitiko su naujuoju Egipto Arabų Respublikos ambasadoriumi Lietuvai Aymanu Alkaffasu (Ayman Alkaffas), aptarė saugumo situaciją Viduržemio jūros ir Baltijos jūros regionuose bei dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas gynybos srityje.

null
Viceministras V. Umbrasas susitiko su Juodkalnijos ambasadore
2018.01.17
img

Sausio 17 d. krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas susitikimo su Juodkalnijos ambasadore Lietuvai Ljiljana Tošković metu pasveikino Juodkalniją įstojus į NATO ir aptarė dvišalį bendradarbiavimą gynybos srityje, taip pat saugumo situaciją Europos Rytuose ir Balkanuose.

null
Krašto apsaugos ministras R. Karoblis: „Laisvė – ne duotybė, o vertybė – kurią iškovojus reikia būti visada pasirengus apginti“
2018.01.17
img

Vaizdo medžiaga (aut. srž. sp. Lukas Tamošiūnas)

„Šiandien Lietuvai prisiekė dar 73 savanoriai ir tai – aiškus įrodymas, jog suprantame, kad laisvė – ne duotybė, o vertybė – kurią iškovojus reikia būti visada pasirengus apginti“, – pabrėžė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, sveikindamas savanorius sausio 17 d. minint 27–ąsias Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) įkūrimo metines Nepriklausomybės aikštėje.

null
Lietuvos karo akademija studijas pristatys aukštųjų mokyklų mugėje
2018.01.16
img

Sausio 17 d. Žalgirio arenoje, Kaune, vyks „Aukštųjų mokyklų mugė 2018“, kurioje dalyvaus ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija.  Besidomintieji karininko profesija ir studijomis Lietuvos karo akademijoje galės gauti išsamios informacijos apie studijų programas ir priėmimo taisykles, išgirsti kariūnų pasakojimus apie įgytą patirtį šioje universitetinėje aukštojoje mokykloje, iš arčiau susipažinti su karininko profesija.

null
Ministras R. Karoblis susitiko su Italijos ambasadoriumi F. Fransoni
2018.01.16
img

Sausio 16 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitikęs su Italijos ambasadoriumi Lietuvoje Francesco Fransoni papasakojo apie vykstančias reformas Lietuvos krašto apsaugos sistemoje, taip pat aptarė Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimą gynybos srityje.

null
Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys: 2018 01 08 -2018 01 14
2018.01.15
img

Sausio 8 - 14 dienomis NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai nebuvo keliami atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media