Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 3 4 6
13
22 24 26 27
28 29 30 3

 

LK karinių vienetų viešųjų pirkimų informacija

  

LK Depų tarnyba

 

LK Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomasis pulkas

 

Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla

 

LK Energetinio saugumo centras

 

LK Finansų ir apskaitos departamentas

 

LK Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centras

 

LK Ypatingos paskirties tarnyba

 

LK Judėjimo kontrolės centras

 

LK Jungtinis štabas

 

LK Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas

 

LK Kanceliarija

 

LK Karinės jūrų pajėgos

 

LK Karinės oro pajėgos

 

LK Karinių oro pajėgų Aviacijos bazė

 

LK Karinių oro pajėgų Ginkluotės ir technikos remonto depas

 

LK Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba

 

LK Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalionas

 

LK Karo kartografijos centras

 

LK Karo medicinos tarnyba

 

LK Karo medicinos tarnybos Karių reabilitacijos centras

 

LK Karo policija

 

LK Karo prievolės komplektavimo tarnyba

 

LK Kauno įgulos karininkų ramovė

 

LK Klaipėdos įgulos karininkų ramovė

 

LK Krašto apsaugos savanorių pajėgos

 

LK Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-oji rinktinė

 

LK Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė

 

LK Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios kovos apygardos 8-oji rinktinė

 

LK Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė

 

LK Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-oji rinktinė

 

LK Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinė

 

LK Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalionas

 

LK Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalionas

 

LK Logistikos valdyba

 

LK Logistikos valdybos Įgulų aptarnavimo tarnyba

 

LK Materialinių resursų departamentas

 

LK Mokymo ir doktrinų valdyba

 

LK Mechanizuotoji pėstininkų brigada „Geležinis vilkas“

 

LK MPB "Geležinis vilkas" Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionas

 

LK MPB "Geležinis vilkas" Karaliaus Mindaugo husarų batalionas

 

LK MPB „Geležinis vilkas“ Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas

 

LK MPB „Geležinis vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas

 

LK MPB „Geležinis vilkas“ Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalionas

 

LK MPB "Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionas

 

LK MPB „Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalionas

  

LK Sausumos pajėgos

 

LK Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centras

 

LK Specialiųjų operacijų pajėgos

 

LK Specialiųjų operacijų pajėgų Kovinių narų tarnyba

 

LK Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto Didžiojo jėgerių batalionas 

 

LK Sporto klubas

 

LK Vilniaus įgulos karininkų ramovė

Informacija atnaujinta 2016.07.20
Sprendimas: Fresh Media