Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
5
7
18 19
21 25 26
27 28 30 2

 

Projektas eRVIS

Krašto apsaugos ministerija (toliau – KAM) nuo 2009 m. pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 4 prioriteto „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir viešojo administravimo efektyvumo didinimas" priemonę „Viešojo administravimo subjektų sistemos tobulinimas" įgyvendina projektą „Krašto apsaugos sistemos veiklos procesų ir informacinių sistemų analizė, informacinių sistemų architektūros sukūrimas ir resursų valdymo informacinės sistemos kūrimas ir diegimo priežiūra" (projekto SFMIS Nr. VPI-4.2-VRM-03-V-01-068), kurio finansavimui iš Europos socialinio fondo 2010 m. kovo 19 d. sudaryta trejų metų finansavimo ir administravimo sutartis 3 mln. Lt sumai.

 

Pirmojoje projekto įgyvendinimo fazėje - nuo 2009 m. birželio mėn. iki 2010 gegužės mėn. - KAM buvo išanalizuoti KAS išteklių valdymo veiklos procesai finansų, turto ir personalo planavimo ir valdymo srityse, parengtos veiklos tobulinimo ir procesinio valdymo įgyvendinimo rekomendacijos, parengtas KAS apskaitos vadovas, resursų valdymo informacinės sistemos diegimo galimybių studija ir eRVIS techninės specifikacijos projektas.

 

KAM vadovybei priėmus strateginius sprendimus diegti eRVIS galimybių studijoje numatytais funkcinės plėtros etapais, 2010 m. KAM pradėtos eRVIS steigimo procedūros ir sistemos diegimo parengiamieji darbai.

 

Pagal sutartį su ESFA toliau įgyvendinant minėtą projektą numatoma įdiegti dalį KAS reikalingų buhalterinės apskaitos modulių.

2011 m. su Europos socialinio fondo agentūra pasirašyta dar viena eRVIS projekto finansavimo sutartis 4,6 mln. Lt sumai (projekto SFMIS Nr.VP1-4.2-VRM-03-V-01-094) „Krašto apsaugos buhalterinės apskaitos informacinės sistemos išplėtimui, įdiegiant analitinės apskaitos ir krašto apsaugos finansų ir valdymo funkciją”.

 

2012 m. projektai  „Krašto apsaugos sistemos veiklos procesų ir informacinių sistemų analizė, informacinių sistemų architektūros sukūrimas ir resursų valdymo informacinės sistemos kūrimas ir diegimo priežiūra" ir "Krašto apsaugos buhalterinės apskaitos informacinės sistemos išplėtimas, įdiegiant analitinės apskaitos ir krašto apsaugos finansų ir valdymo funkciją” buvo apjungti.

 

Atsižvelgiant į minėtų sutarčių nuostatas ir projektams, finansuojamiems iš Europos struktūrinių fondų, keliamą reikalavimą efektyviai naudoti lėšas, užtikrinant projektų veiklų tęstinumą, minėtų projektų įgyvendinimą toliau numatoma tęsti šiomis dviem kryptimis:

- pagal parengtas rekomendacijas nuosekliai tobulinti krašto apsaugos išteklių valdymo veiklos procesus, pirmiausia įgyvendinant veiklos optimizavimo ir standartizavimo priemones, susijusias su eRVIS diegimu;

- 2011 m. organizuoti eRVIS finansų ir turto valdymo modulių įsigijimą ir pradėti diegti informacinę sistemą.

 

Preliminarūs reikalavimai eRVIS pateikti  techninės specifikacijos projekte. Dokumentą numatoma patikslinti pagal KAM vadovybės priimtus strateginius sprendimus dėl numatomų automatizuoti išteklių valdymo veiklos procesų pokyčių.

 

 

Informacija atnaujinta 2012.10.15
Sprendimas: Fresh Media