Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
4 5
11
18
20 23 25 26
27 28 2 3 5

 

Veiklos programų finansavimas

Skelbiamos prioritetinės 2017 metų programų dalinio finansavimo temos, asociacijos ir viešosios įstaigos kviečiamos teikti paraiškas

 

Patvirtintos šios 2017 m. bendradarbiavimo su asociacijomis ir viešosiomis įstaigomis prioritetinės temos:

 

1. 1918-1920 m. Nepriklausomybės kovų dalyvių kapų priežiūra;

2. Pilietinio ir patriotinio ugdymo programos Pietryčių Lietuvoje;

3. Pilietinio pasipriešinimo stiprinimas;

4. Kolektyvinės gynybos svarba užtikrinant Baltijos regiono saugumą.

 

Kviečiame asociacijas ir viešąsias įstaigas Krašto apsaugos ministerijai teikti paraiškas dėl 2017 m. veiklos programų dalinio finansavimo iš valstybės biudžeto asignavimų. Paraiškas priimame iki 2017 m. vasario 10 d.

 

Pateiktų veiklos programų atitikimą 2017 metų prioritetams ir galimybes šia veikla ugdyti visuomenės valią ginti valstybę vertins komisija, vadovaudamasi Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimo iš valstybės biudžeto asignavimų Nuostatais, patvirtintais Lietuvos respublikos krašto apsaugos ministro 2011 m. sausio 11 d. įsakymu Nr. V-27. Nuostatusparaiškų, sutarčių ir atsiskaitymo formas rasite paspaudę nuorodas.

  

Atkreipiame bendradarbiaujančių organizacijų dėmesį, kad Nuostatuose detaliai išdėstyti reikalavimai, privalomi siekiant veiklos finansavimo valstybės biudžeto lėšomis.

 

Komisijos atrinktoms programoms vykdyti skiriamas dalinis finansavimas vieneriems finansiniams metams, tais pačiais metais reikia atsiskaityti, kad visa programa įgyvendinta kaip numatyta Sutartyje ir lėšos panaudotos tiksliai pagal Sąmatą. Netinkamai panaudotas lėšas organizacijos privalo grąžinti.

 

Organizacijos, kurios planuoja teikti paraiškas pagal I-ąją temą „1918-1920 m. Nepriklausomybės kovų dalyvių kapų priežiūra“, yra skatinamos pasirūpinti ir tvarkyti Nepriklausomybės kovose žuvusių karių palaidojimo vietas, tačiau naujų paminklų statymui arba kitiems didelės apimties darbams, kurie įstatymais yra apibrėžti kaip „ilgalaikis turtas“, dalinis finansavimas nebus skiriamas. Kiti reikalavimai ir apribojimai išlaidoms, kurias galime finansuoti, detaliau išdėstyti Nuostatuose.

 

Atkreipiame dėmesį, kad kiekviena programa turi būti finansuojama iš kelių šaltinių, krašto pasaugos ministerijos skirtas dalinis finansavimas negalės būti didesnis kaip 70 procentų visai programai įvykdyti reikalingų lėšų.

 

Paraiškos (vienas atspausdintas ir pasirašytas egzempliorius su paraiškos formoje išvardintais priedais) priimamos Krašto apsaugos ministerijos Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamente iki 2017 m. vasario 10 d. Prašome nelaukti paskutinių dienų, nes po nustatyto termino atsiųstos paraiškos, nepriklausomai nuo datos pašto antspaude, svarstomos nebus.

 

Informaciją teikia Krašto apsaugos ministerijos Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamento Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Jusionienė (Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. (8 5) 2 735 685), [email protected], [email protected].

 

 

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2016 m.  

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2015 m.  

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2014 m.

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2013 m.

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2012 m.

  

 

 

Informacija atnaujinta 2017.02.20
Sprendimas: Fresh Media