Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
27 28 2 3
7
13 15 16 17 18
21 24
27 28 30 31

 

Veiklos programų finansavimas

Patvirtintos 2018 metų bendradarbiavimo su asociacijomis ir viešosiomis įstaigomis prioritetinės temos. Kviečiame teikti paraiškas dėl veiklos programų, stiprinančių krašto apsaugą ir visuomenės parengimą gynybai, dalinio finansavimo KAM lėšomis.

 

Patvirtintos šios 2018 m. bendradarbiavimo su asociacijomis ir viešosiomis įstaigomis prioritetinės temos (2017 m. gruodžio 19 d. įsakymas Nr.V-1212):

1. Karių socialinė integracija;

2. Šiuolaikiniai gynybos ir saugumo iššūkiai;

3. Lietuvos kariuomenės istorijos puoselėjimas.

 

Kviečiame asociacijas ir viešąsias įstaigas teikti paraiškas Krašto apsaugos ministerijai iki 2018 m. vasario 16 d.

 

Pateiktų 2018 m. veiklos programų turinį, jų galimą efektyvumą prisidėti prie krašto apsaugos sistemos stiprinimo ir visuomenės parengimo gynybai vertins komisija, vadovaudamasi naujais Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų dalinio finansavimo iš valstybės biudžeto asignavimų nuostatais , patvirtintais Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministro 2017 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-V-1161. nuostatus, paraiškų, sutarčių ir atsiskaitymo formas rasite paspaudę nuorodas.

 

Atkreipiame bendradarbiaujančių organizacijų dėmesį, kad naujuose Nuostatuose išdėstyti papildomi reikalavimai, privalomi organizacijoms vykdant programas, iš dalies finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis, taip pat pakito paraiškų/sutarčių/ataskaitų formos.

 

Programų atranka vyksta 3 etapais. Komisija svarsto pateiktas paraiškas nustatyta tvarka posėdžiuose, po kurių komisijos nariai balsuoja individualiai, raštu pateikdami savo įvertinimą kiekvienai iš programų. Galutinis sprendimas patvirtinamas balsų dauguma.

 

Komisijai nustatyti apribojimai skirstant lėšas – vienai programai vykdyti gali būti skiriama ne daugiau, kaip 10 tūkstančių Eurų ir finansuojama ne daugiau, kaip 70 procentų visai programai vykdyti reikalingų lėšų. Ministerijos lėšos neskiriamos ilgalaikiam turtui (įskaitant ir nematerialų ilgalaikį turtą), tarptautinėms komandiruotėms, pastatams remontuoti ir kt. Ministerija skiria lėšų tik kai kuriems iš darbų pagal paraiškos sąmatą, kitoms programos išlaidoms organizacija turi rasti kitų finansavimo šaltinių, arba nepasirašyti sutarties su ministerija dėl programos finansavimo.

 

Komisijos atrinktoms programoms vykdyti skiriamas dalinis finansavimas vieneriems finansiniams metams, tais pačiais metais reikia atsiskaityti, kad visa programa įgyvendinta taip, kaip numatyta Paraiškoje ir Sutartyje, lėšos panaudotos tiksliai pagal sąmatas ir pagrįstos teisės aktų reikalavimus atitinkančiais apskaitos dokumentais. Krašto apsaugos ministerijos skirtos lėšos gali būti naudojamos tik nuo sutarties pasirašymo dienos iki sutartyje numatytos programos vykdymo pabaigos. Netinkamai panaudotas lėšas tenka grąžinti.

 

Paraiškos (vienas atspausdintas ir pasirašytas egzempliorius su paraiškos formoje išvardintais priedais) priimamos Krašto apsaugos ministerijos Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamente iki 2018 m. vasario 16 d. Prašome pasirūpinti, kad paraiškos pasiektų ministeriją nustatytu laiku, nes vėliau atsiųstos paraiškos, nepriklausomai nuo pašte pažymėtos išsiuntimo datos, negali būti svarstomos.

 

Kviečiame aktyviai ir kūrybingai dalyvauti.

 

Informaciją teikia Krašto apsaugos ministerijos Strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių departamento Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Jusionienė (Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. (8 5) 2 735 685), [email protected], Rasa.Jusionienė@kam.lt.

 

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2017 m.

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2016 m.  

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2015 m.  

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2014 m.

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2013 m.

 

Asociacijų ir viešųjų įstaigų veiklos programų finansavimas 2012 m.

  

 

 

Informacija atnaujinta 2018.01.31
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media