Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
5
7
18 19
21 25 26
27 28 30 2

 

Lietuvos nacionalinė veteranų asociacija

 

 

LNVA pirmininkas: Robertas Jurgelaitis

Adresas: St. Gucevičiaus 9-6, Vilnius

TEL: +370 698 02400

El. paštas: info@lnva.lt 

Internetinis puslapis: http://www.lnva.lt

   

Lietuvos nacionalinė veteranų asociacija (toliau – LNVA) įkurta 2014 balandžio 4 d., kuri 2014 m. balandžio 30 d. taip pat pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerija (toliau – KAM).

 

Vadovaujantis KAM ir LNVA pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi, bus siekiama gerinti baigusių karo tarnybą karių integravimą į civilinį gyvenimą.

 

Sutartį pasirašė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir LNVA pirmininkas Robertas Jurgelaitis

 

 

Siūlymas pasirašyti bendradarbiavimo sutartį kilo po bendro KAM ir LNVA atstovų susitikimo. Darbinių diskusijų metu KAM ir LNVA atstovai sutarė bendradarbiauti integruojant į visuomenę į atsargą išeinančius karius, pritaikyti jų kvalifikacijas ir gebėjimus civilinėje srityje.

 

Sutartimi numatoma rengti konsultacijas išeinantiems į atsargą kariams sveikatos, įdarbinimo, profesinio orientavimo ir perkvalifikavimo klausimais, organizuoti seminarus ir teikti pagalbą norintiems pradėti savo verslą. Šios priemonės bus teikiamos tiesiogiai kariams arba per krašto apsaugos sistemos padalinius.

 

Pagrindinis LNVA veiklos tikslas – vienyti Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos karius ir teisėsaugos institucijų pareigūnus į LNVA, rūpintis atsargos, dimisijos karių/pareigūnų integracija į visuomenę, skatinti juos aktyviai dalyvauti visuomeninėje, švietėjiškoje, mokslinėje, pedagoginėje veikloje, palaikyti glaudžius ryšius su valstybinėmis ir savivaldos institucijomis, vyriausybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, kitomis giminingomis Europos Sąjungos ir NATO organizacijomis.

 

Siekdama pagrindinio tikslo, LNVA teikia pagalbą LNVA nariams, taip pat kariams ir pareigūnams profesinio orientavimo į kitas veiklos sritis klausimais bei įdarbinant Lietuvoje ir užsienyje, sudaro sąlygas išėjusiems į atsargą ar pensiją LNVA nariams, taip pat kariams ir pareigūnams išsaugoti ryšius su krašto apsaugos sistema.

 

Taip pat LNVA deda pastangas gerinant LNVA narių, karių ir pareigūnų medicininį aptarnavimą, reabilitaciją bei integraciją į visuomenę.

 

Daugiau informacijos interneto svetainėje http://www.lnva.lt.

 

 

Informacija atnaujinta 2014.12.12
Sprendimas: Fresh Media