Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 8 9
16
18 23
25 26 27
2 3 4 6

 

 

Liepos 21 d. Rukloje Lietuvos didžiojo etmono Jonušo Radvilos Mokomajame pulke įvyko Vokietijos karių, baigiančių 6 mėn. tarnybą NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje, apdovanojimo ir išlydėjimo ceremonija.

 

Nuo 2017 m. sausio Lietuvoje tarnavusiems Vokietijos kariams Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ vadovybė įteikė Lietuvos kariuomenės medalius „Už tarpusavio paramą“.

 
 Naujus mokslo metus jau pradėjo Lietuvos karo akademijos pirmakursiai
img

Liepos 25 d. į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją 2017–2018 mokslo metams priimti jaunuoliai jau pradėjo studijas. Po Priėmimo komisijos posėdžio studijuoti Lietuvos karo akademijoje pakviesti 64 naujokai – 57 vaikinai ir 7 merginos. Iš jų 18 pirmakursių jau yra atlikę ir nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, o 1 – šiuo metu ją dar atlieka.

null
 Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys 2017 07 17-23
img

Liepos 17-23 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

null
 Lietuvos kariuomenės rezervo gretas papildė 43 leitenantai
img

Liepos 21 d. Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros kiemelyje Kaune vyko Jaunesniųjų karininkų vadų mokymų pirmojo karininko laipsnio suteikimo ceremonija. Karininko priesaiką davė ir Lietuvos kariuomenės rezervo karininkų gretas papildė jau trečioji po mokymų atnaujinimo, kariūnų aspirantų laida – iš viso 43 absolventai.

null
 Lietuvoje vyko tarptautiniai kibernetinio saugumo kursai pramoninių sistemų valdytojams
img

Kibernetinio saugumo ir telekomunikacijų tarnyba prie Krašto apsaugos ministerijos, bendradarbiaudama su partneriais iš Jungtinių Amerikos Valstijų pajėgų Europoje vadavietės (EUCOM), liepos 17-20 d. Vilniuje surengė tarptautinius Pramoninių valdymo sistemų kibernetinio saugumo kursus.

 

Kursuose dalyvavo apie 120 informacinių technologijų specialistų iš įvairių Lietuvos ir NATO šalių institucijų ir organizacijų, kurie kasdieninėje veikloje atlieka pramonės, energetikos, vandens ir šilumos tiekimo, komunikacijų ir kitų valdymo sistemų priežiūrą.

null
 R. Karoblis: „Strateginės reikšmės oro gynybos pajėgumų dislokavimas Lietuvoje nebėra tabu – esant poreikiui šie pajėgumai būtų Lietuvoje“
img

Vaizdo medžiaga (aut. srž. sp. Lukas Tamošiūnas)

 

„Tarptautinių antžeminės oro gynybos vienetų pratybų „Tobruq Legacy 2017“ organizavimas Lietuvoje rodo, kad nei tokio pobūdžio pratybos, nei strateginės reikšmės oro gynybos pajėgumų dislokavimas Lietuvoje nebėra tabu. Esant poreikiui šie pajėgumai būtų Lietuvoje. Šiandien su sąjungininkais treniruojamės kartu tam, kad prireikus gebėtume veikti išvien“, – pabrėžė pratybas stebėjęs krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

null
 Skelbiamas tradicinis Tado Dambrausko fotokonkursas „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2016-2017“
img

Krašto apsaugos ministerija skelbia tradicinį, jau tryliktąjį fotokonkursą „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2016-2017“, skirtą karo fotografui ir operatoriui Tadui Dambrauskui atminti.

 

Kviečiame visus, profesionalus ir mėgėjus fotografus, kurie turėjo galimybę fotografuoti Lietuvos kariuomenės ir Lietuvoje esančius sąjungininkų ir partnerių karius, peržvelgti savo praėjusių ir šių metų aplankus su nuotraukomis, atrinkti geriausius ir įdomiausius kadrus ir siųsti juos konkursui.

null
 
Sprendimas: Fresh Media