Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
26
29 30 31 3

 

 

Krašto apsaugos sistemos vadovybė priėmė sprendimą atsisakyti Lietuvos kariuomenėje šiuo metu naudojamų sovietinių sraigtasparnių Mi-8 ir pradėti derybas dėl naujų karinių sraigtasparnių įsigijimo. Naujieji universalūs kariniai sraigtasparniai būtų naudojami paieškos ir gelbėjimo darbams, Lietuvos kariuomenės ir NATO priešakinių pajėgų bataliono užduotims vykdyti.

 
 Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys 2019 10 14-20
img

Spalio 14–20 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai nebuvo keliami atpažinti ir lydėti Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

null
 Paskirtas naujas krašto apsaugos viceministras E. Misiūnas
img

Nuo spalio 21 d. darbą Krašto apsaugos ministerijoje pradeda Eimutis Misiūnas – jis eis krašto apsaugos viceministro pareigas ir kuruos krašto apsaugos sistemos pirkimų ir įsigijimų sritį. Šiose pareigose jis pakeitė Giedrimą Jeglinską, kuris paskirtas NATO generalinio sekretoriaus pavaduotoju organizaciniam valdymui ir pradeda darbą Briuselyje.

null
 Į Lietuvą atvyksta JAV rotacinių pajėgų karinė technika
img

Spalio 20–21 d. keliais ir geležinkeliu atvyksta Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rotacinių pajėgų technika. Karinės technikos kolonos važiuos šiaurinės ir rytinės šalies dalies pagrindiniais keliais su Lietuvos kariuomenės Karo policijos ekipažų palyda, o sunkioji karinė technika bus gabenama geležinkeliu.

null
 Bėgime „In Memoriam“ – pagarba ir parama mirusiems kariams
img

Spalio 19 d. bėgime „In Memoriam“ pagarbą šiais metais mirusiems kariams bei jų šeimoms išreiškė šimtai bėgikų. Simboliniu atminties taku kartu bėgo ir krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

null
 Krašto apsaugos ministras R. Karoblis su Latvijos ambasadoriumi Lietuvoje aptarė dvišalius santykius regioninio saugumo ir gynybos srityje
img

Spalio 18 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitikęs su naujuoju Latvijos ambasadoriumi Lietuvoje Indulis Bērziņš aptarė dvišalius santykius regioninio saugumo ir gynybos srityje.

 

„Džiaugiuosi Latvijos ir Lietuvos tvirtu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu gynybos srityje, nes tik kartu esame stiprūs. Suderintos pozicijos ir bendri interesai padeda pasiekti rezultatų didesniuose formatuose, tokiuose kaip NATO, ar ES, santykių stiprinime su JAV“, – susitikime sakė krašto apsaugos ministras R. Karoblis.

null
 Krašto apsaugos viceministras su Čekijos įgaliotuoju ambasadoriumi ir aptarė saugumo bei gynybos klausimus
img

Spalio 17 d. Krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas susitiko su Čekijos Respublikos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Vít Korselt ir aptarė saugumo aktualijas, ES ir NATO saugumo ir gynybos iniciatyvas bei Lietuvos ir Čekijos gynybinę programą regione.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media