Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
5
9
15
25
27 28 2

 

 

„Belgijos prisijungimas prie NATO priešakinių pajėgų bataliono Lietuvoje yra istoriškai bene ryškiausias Lietuvos ir Belgijos bendradarbiavimo gynybos srityje įvykis. Tai rodo, jog Belgija supranta mūsų regiono grėsmes ir saugumo iššūkius, ir Lietuva labai vertina Belgijos indėlį į atgrasymo priemonių stiprinimą regione“, – sakė lapkričio 24 d. Vilniuje su Belgijos Karalystės gynybos ministru Stevenu Vandeputu (Steven Vandeput) susitikęs ministras Raimundas Karoblis.

 
 Lietuvos ir Belgijos gynybos ministrai aplankė NATO batalione Lietuvoje tarnaujančius belgų karius
img

Vaizdo medžiaga (aut. srž. sp. Lukas Tamošiūnas)

 

Lapkričio 24 d. Lietuvoje apsilankęs Belgijos gynybos ministras Stevenas Vandeputas (Steven Vandeput) ir parlamentarų delegacija, lydima Lietuvos krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio ir kariuomenės vadovybės, susitiko su NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje tarnaujančiais Belgijos kariais, dislokuotais Rukloje.

null
 Vilniuje paminėta Lietuvos kariuomenės diena
img

Vaizdo medžiaga (aut. srž. sp. Lukas Tamošiūnas)

 

Ministro R. Karoblio kalba Kariuomenės dienos proga

 

Kariuomenės vado gen. ltn. J. V. Žuko kalba Kariuomenės dienos proga

 

„Kariuomenė 100-metį pasitinka būdama stipriausia nuo Nepriklausomybės atkūrimo. Didžiuojuosi matydamas, kaip stiprėja Lietuvos kariuomenė, auga jos karių gretos ir toliau didėja Lietuvos žmonių parama kariuomenei. Tai - jūsų nepriekaištingos tarnybos ir pasiaukojimo rezultatas“, – sveikindamas Lietuvos karius lapkričio 23 d. Vilniaus Katedros aikštėje sakė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

null
 Karo akademijoje paminėta Lietuvos kariuomenės diena
img

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos bendruomenė lapkričio 22 d. minėjo Lietuvos kariuomenės dieną ir kariuomenės 99-ąsias atkūrimo metines. Kariams, kariūnams ir akademijos darbuotojams susirinkus aikštėje vyko iškilminga šventinė rikiuotė, vėliavų pakėlimas, buvo įteikti apdovanojimai labiausiai nusipelniusiems Karo kademijos kariams ir kariūnams.

null
 Lietuvos karo akademija vadovaujasi aukštais veiklos standartais
img

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio vadovaujamai delegacijai buvo pristatyta planuojama Lietuvos karo akademijos 2018–2024 metų strategija. Akademijos vadovybė supažindino su svarbiausiomis kryptimis, kurios lems pagrindinius akademijos veiklos pokyčius.

null
 Atkurtai Lietuvos kariuomenei - 99-eri
img

„Kariuomenė 100-metį pasitinka būdama stipriausia nuo jos įkūrimo, ir tai - karių pasiaukojamo darbo ir garbingai atliktos tarnybos rezultatas. Galime didžiuotis turintys profesionalią ir patikimą, gebančią vykdyti visas iškeltas užduotis ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse misijose bei pratybose, Lietuvos žmonių ir sąjungininkų vertinamą Lietuvos kariuomenę“, – sveikindamas Lietuvos karius sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

null
 Apdovanoti T. Dambrausko fotokonkurso „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2016-2017“ nugalėtojai
img

 

Nugalėtojų nuotraukos 

Nuotraukos iš renginio

 Lietuvos kariuomenės atkūrimo 99-ųjų metų išvakarėse Valdovų rūmuose apdovanoti Tado Dambrausko fotokonkurso „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2016 –2017“ nugalėtojai. Geriausių nuotraukų autoriams apdovanojimus įteikė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas, specialius prizus nugalėtojams skyrė ir konkurso rėmėjai.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media