Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3
7 8 9 11
16 18
22 24 26
27 28 29 30

 

 

Rugpjūčio 14 d. NATO energetinio saugumo kompetencijos centre Vilniuje vykusios oficialios ceremonijos metu naujuoju direktoriumi paskirtas pulkininkas Romualdas Petkevičius. Jis pakeitė nuo 2014 metų rugpjūčio centrui vadovavusį pulkininką Gintarą Bagdoną. 

 
 Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys 2018 08 06 – 2018 08 12
img

Rugpjūčio 6 –12 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai du kartus kilo atpažinti ir lydėti Rusijos Federacijos ( RF) karinių orlaivių, skridusių tarptautine oro erdve virš Baltijos jūros.

null
 Vyriausybė patvirtino Nacionalinę kibernetinio saugumo strategiją
img

Vyriausybė pirmadienį, rugpjūčio 13 d., patvirtino Krašto apsaugos ministerijos parengtą Nacionalinę kibernetinio saugumo strategiją, kuria siekiama penkerių metų laikotarpiui nustatyti svarbiausias nacionalinės kibernetinio saugumo politikos viešajame ir privačiame sektoriuose kryptis ir perkelti Europos Sąjungos Tinklų ir informacinių sistemų saugumo (TIS) direktyvos nuostatas.

null
 Kazlų Rūdos poligone galės treniruotės oro atakos kontrolieriai
img

Toliau gerinant sąlygas Lietuvoje treniruotis tiek mūsų šalies, tiek sąjungininkų kariams, darbai tęsiami ir Lietuvos kariuomenės Brigados generolo K. Veverskio poligone Kazlų Rūdos savivaldybėje.  Čia baigiama įrengti ir sertifikuoti NATO standartus atitinkančią aviacijos šaudyklą, kurioje orlaiviai galės šaudyti į antžeminius taikinius bei bus sudarytos sąlygos treniruotis oro atakos vadovams veikti su aviacija.

 

null
 Pasikeitė Jungtinės Karalystės gynybos atašė Lietuvai
img

Rugpjūčio 13 d. krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas Jungtinės Karalystės gynybos atašė Lietuvoje pareigas baigiančiai majorei Jane Witt įteikė medalį „Už nuopelnus“ bei akreditavo naująjį šalies gynybos atašė majorą Thomasą O‘Boy (Thomas O‘Boy ). Ceremonijoje taip pat dalyvavo Jungtinės Karalystės reikalų patikėtinė Julia Smith.

null
 Lietuvą alinantis karštis negąsdina Lietuvos karo akademijos pirmakursių pratybose
img

Į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją šiais metais priimti jaunuoliai jau antrą savaitę žinių semiasi Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje. 44 vaikinai ir 10 merginų čia išeina individualaus karinio rengimo pagrindų kursą – susipažįsta su taktika, ginklais ir šaudyba, mokosi karo topografijos, inžinerijos ir kitų teorinių karybos dalykų, įgyja atitinkamų praktinių įgūdžių, kuriuos vėliau tobulins studijuodami akademijoje.

null
 Skelbiamas tradicinis T. Dambrausko fotokonkursas „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2018“
img

Krašto apsaugos ministerija skelbia tradicinį, jau keturioliktąjį fotokonkursą „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2018“, skirtą karo fotografui ir operatoriui Tadui Dambrauskui atminti.

 

Kviečiame visus, profesionalus ir mėgėjus fotografus, kurie turėjo galimybę fotografuoti Lietuvos kariuomenės ir Lietuvoje dislokuotų NATO karinių vienetų karius, peržvelgti savo praėjusių pabaigoje ir šiais metais darytas nuotraukas, atrinkti geriausias iš jų ir atsiųsti konkursui. Svarbu, kad nuotrauka atspindėtų kariuomenės gyvenimo akimirkas: kaip kariai vykdo kovines užduotis, dalyvauja pratybose ir šventėse, bendrauja tarpusavyje ir su visuomene, kokius kasdienius iššūkius ir išgyvenimus patiria ir kt.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media