Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 3 4 6
13
26 27
28 29 30 3

 

 

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis šiandien, rugpjūčio 24 d., lankosi Kijeve, kur kartu su JAV, Baltijos šalių, Lenkijos, Juodkalnijos, Turkijos ir Moldovos gynybos ministrais dalyvauja Ukrainos 26-ųjų nepriklausomybės metinių minėjimo renginiuose. Iškilmingame kariniame parade žygiuoja ir Lietuvos karių būrys.

 

Ukrainos nepriklausomybės dienos išvakarėse ministras daugiašaliame formate susitiko su Ukrainos prezidentu Petro Porošenko, kuris padėkojo Lietuvai ir kitoms šalims už teikiamą paramą Ukrainai gynybos ir kitose srityse. Pasak jo, Ukraina ypatingai vertina Lietuvos karių instruktorių indėlį rengiant ukrainiečių karius, sužeistų ukrainiečių karių gydymą ir reabilitaciją, taip pat Lietuvos paramą Ukrainai konkrečiais gynybos reformų klausimais.

 
 Rukloje NATO bataliono karius aplankys Lietuvos ir Vokietijos prezidentai
img

Rugpjūčio 25 d. Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame  pulke  Rukloje (Jonavos r.) lankysis Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentas Frank-Walter Steinmeier. Čia jie  susitiks su NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės, kuriai vadovauja Vokietija, kariais.  Rukloje prezidentus lydės krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

null
 Pratęstas laikas karo prievolininkams informuoti Lietuvos kariuomenę apie savo išvykimą
img

Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba primena, jog pagal Lietuvos Respublikos karo prievolės įstatymą, piliečiai vyrai, sulaukę 18 metų, per 3 mėnesius negavę pranešimo apie įrašymą į karinę įskaitą, turi kreiptis į savo regioninį Karo prievolės komplektavimo skyrių ar poskyrį ir įsirašyti į karinę įskaitą.

Siekiant sudaryt palankesnes sąlygas ir suteikti pakankamai laiko atlikti privalomas procedūras, iki šiol neinformavusiems apie savo išvykimą karo prievolininkams terminas pratęsiamas iki š. m. gruodžio 31 d.

null
 R. Karoblis vizito į Ukrainą išvakarėse susitiko su JAV specialiuoju atstovu Ukrainai
img

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis šiandien, rugpjūčio 23 d., išvyksta į Kijevą, kur dalyvaus iškilminguose Ukrainos Nepriklausomybės dienos renginiuose. Vizito į Ukrainą išvakarėse ministras susitiko su Vilniuje viešinčiu Jungtinių Amerikos Valstijų specialiuoju atstovu Ukrainai Kurtu Volkeriu (Kurt Volker). Susitikimo metu buvo aptarti aktualūs politiniai ir kariniai dvišalio bendradarbiavimo bei pagalbos Ukrainai klausimai.

null
 Krašto apsaugos ministras R. Karoblis: „Šiaurės šalių ir Lietuvos bendradarbiavimas yra ilgas ir itin glaudus“
img

„Gyvename tame pačiame regione ir mus sieja ne tik bendra istorija, bet ir vertybės, todėl bendradarbiavimas tarp Šiaurės šalių ir Lietuvos yra ilgas ir itin glaudus“, – sakė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitikime rugjūčio 22 d.  su Šiaurės tarybos delegacija, atvykusia į Krašto apsaugos ministeriją aptarti regiono saugumo klausimus, artėjančias pratybas „Zapad 2017“, santykius su Rusija.

null
 Krašto apsaugos ir vidaus reikalų ministrai aptarė pavaldžių institucijų bendradarbiavimą per „Zapad 2017“
img

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir kariuomenės vadas gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas rugpjūčio 22 d., Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe su vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu bei Vidaus reikalų ministerijai pavaldžių institucijų vadovais aptarė tarpinstitucinį bendradarbiavimą prieš kitą mėnesį vyksiančias Rusijos ir Baltarusijos pratybas „Zapad 2017“.

null
 Krašto apsaugos ir vidaus reikalų ministras aptars pavaldžių institucijų bendradarbiavimą per „Zapad 2017“

Rugpjūčio 22 d. (antradienį) krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir kariuomenės vadas gen. ltn. Jonas Vytautas Žukas Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe Vilniuje su vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu bei VRM pavaldžių institucijų vadovais aptars tarpinstitucinį bendradarbiavimą prieš kitą mėnesį vyksiančias Rusijos ir Baltarusijos pratybas „Zapad 2017“.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media