Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
27 28 2 3
7
13 15 16 17 18
21 24
27 28 30 31

 

 

Vaizdo medžiaga

Lietuvos kibernetinio saugumo būklė 2017 m. gerėjo, tačiau daugėjo ir kibernetinių incidentų, rodo Nacionalinio kibernetinio saugumo centro (NKSC) prie Krašto apsaugos ministerijos parengta Lietuvos nacionalinio kibernetinio saugumo būklės ataskaita. Prognozuojama, jog šiais metais tikslingų kibernetinių atakų tik daugės.

 

 
 Bus pristatytas naujausias grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas
img

Kovo 26 d., 10.00 val. LR Seimo spaudos konferencijų salėje (Gedimino pr. 53) visuomenei ir žiniasklaidos atstovams bus pristatytas bendras Valstybės saugumo departamento (VSD) ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento (AOTD) prie Krašto apsaugos ministerijos grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas.

null
 Krašto apsaugos ministras aptarė JAV paramą stiprinant saugumą regione
img

Kovo 21 d. krašto apsaugos sistemos vadovybė, susitikusi su Lietuvoje besilankančiu specialiuoju Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento padėjėju ir direktoriumi Europai ir Rusijai Nacionalinėje saugumo taryboje dr. Richard Hooker, aptarė artėjantį Jungtinių Amerikos Valstijų ir trijų Baltijos valstybių prezidentų susitikimą, JAV paramą stiprinant saugumą regione ir Lietuvos pastangas stiprinti savo pajėgumus. Taip pat buvo diskutuojama ir apie saugumo didinimą tarptautinėje arenoje.

null
 Muziejus be ribų: pirmoji stotelė – Druskininkai
img

Kovo 20 d. Druskininkų miesto gyventojai susirinko į unikalų pirmą kartą istorijoje Vytauto Didžiojo karo muziejaus surengtą projektą „100 kariuomenės pėdsakų“. Įrengtose unikaliose ekspozicijose renginio dalyviai turėjo progą pamatyti partizanų stovyklavietę, paimti į rankas originalius XX a. šaunamuosius ginklus, pažaisti karinių strateginių žaidimų ir pasidaryti maskuojamąjį grimą.

null
 Pristatoma Lietuvos kibernetinio saugumo būklės ataskaita
img

Per 2017 m. Lietuvoje užfiksuotas augantis kibernetinių incidentų ir žalingos programinės įrangos platinimo skaičius, taip pat intensyvėjo elektroninių ryšių tinklų žvalgyba, rodo Nacionalinio kibernetinio saugumo centro parengta 2017 m. kibernetinio saugumo būklės ataskaita. Ataskaitą kovo 22 d., 10 val. Krašto apsaugos ministerijoje žiniasklaidos atstovams pristatys viceministras E. Kerza ir NKSC direktorius dr. R. Rainys, dalyvaus ministras R. Karoblis.

null
 Seimui pateikti svarstyti keitimosi įslaptinta informacija susitarimai su Kroatija ir Vengrija
img

Kovo 20 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis pateikė Seimui svarstyti susitarimus su Kroatija ir Vengrija dėl keitimosi įslaptinta informacija ir įslaptintos informacijos abipusės apsaugos.

„Susitarimų ratifikavimas Seime leistų Lietuvai intensyviau plėtoti bendradarbiavimą su Kroatijos ir Vengrijos institucijomis, ypatingai kai yra poreikis keistis ir užtikrinti įslaptintos informacijos apsaugą“, – sako ministras.

null
 Prie NATO priešakinių pajėgų bataliono Rukloje prisijungė Islandija
img

Nuo kovo antros pusės prie Lietuvoje dislokuotos tarptautinės NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės Rukloje prisijungė ir Islandija.

 „Islandija yra ilgalaikė ir patikima Lietuvos partnerė, pirmoji pripažinusi mūsų valstybės nepriklausomybės atkūrimą. Todėl ir šiandien džiugu, kad Islandija prisideda prie NATO atgrasymo ir gynybos pastangų Baltijos regione ir taip demonstruoja solidarumo ir aktyvaus glaudesnio bendradarbiavimo svarbą, kovojant su regioniniam saugumui kylančiomis grėsmėmis. Mes tai ypač vertiname“, – sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media