Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 30 2
6 9
10 12 13 14 15
19 22
29
2 4 5

 

 

Balandžio 25-26 d. Baltijos šalių oro erdvėje, daugiausia virš Lietuvos, vyks ketvirtosios NATO oro pajėgų pratybos „Ramstein Alloy“ („Ramšteino lydinys“), kuriose bus treniruojami NATO oro policijos misijoje budintys oro pajėgumai ir stiprinama sąveika tarp sąjungininkų karinių oro pajėgų.

 
 K. Aleksa: „Nepriklausoma ir suvereni Ukraina yra Europos saugumo pagrindas“
img

Balandžio 24 d. Ukrainos nacionaliniame gynybos universitete Kijeve vykusiame NATO savaitės Ukrainoje atidarymo renginyje Lietuvos krašto apsaugos ministerijos Tarptautinių ryšių ir operacijų departamento direktorius Karolis Aleksa sakė pagrindinę kalbą tema „Nauji NATO saugumo iššūkiai“.

null
 Krašto apsaugos viceministras G. Jeglinskas susitiko su Danijos Užsienio reikalų ministerijos atstovu
img

Balandžio 24 d. Krašto apsaugos viceministras Giedrimas Jeglinskas ir ministerijos Pajėgumų ir ginkluotės generalinis direktorius plk. Darius Užkuraitis susitiko su Danijos Užsienio reikalų ministerijos vyriausiuoju gynybos patarėju Niels Fiis. Lietuvos ir Danijos atstovai aptarė galimo dvišalio bendradarbiavimo pajėgumų vystymo srityje klausimus.

null
 Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys: 2017 04 17 - 2017 04 23
img

Balandžio 17–23 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai du kartus buvo pakelti atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

null
 Krašto apsaugos ministerijos pastatas Šv. Ignoto g. 8 atvėrė lankytojams duris
img

Balandžio 23 d. Krašto apsaugos ministerija jau trečią kartą atvėrė pastato, adresu Šv. Ignoto g. 8, Vilniuje, duris visuomenei. Apie 150 lankytojų, lydimi „Open House Vilnius“ gidų, turėjo galimybę susipažins su unikalia pastato architektūra. Tai architektės Elenos Nijolės Bučiūtės suprojektuotas administracinis pastatas, kuriame šiuo metu įsikūrusi Lietuvos kariuomenės kanceliarija.

null
 Artilerijos bataliono kariai dalyvauja tarptautinėse pratybose Latvijoje
img

nėse pratybos „Summer Shield XIV" ( „Vasaros skydas XIV ") dalyvauja apie 130 karių iš Generolo R. Giedraičio artilerijos bataliono ir būrys karo inžinierių iš Lietuvoje dislokuotos NATO priešakinio pajėgų bataliono kovinės grupės. Kartu su kitais apie 1,2 tūkst. karių iš 11 NATO šalių Lietuvos kariai tobulina kovinės paramos ir integravimo veiksmus brigados ir bataliono lygmenyse.

 

 

null
 Konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ organizatoriai dėkoja Lietuvos moksleiviams ir jų mokytojams už pilietiškumą
img

Daugiau nuotraukų KAM facebook paskyroje

 

Balandžio 20 d. trisdešimt vyresniųjų klasių mokinių ir jų mokytojų iš visos Lietuvos susirinko į konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalą, kurio atrankinis turas vyko Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje. Dėl teisės patekti į šį finalą nuotoliniu būdu spręsdami sudėtingą testą varžėsi beveik 200 mokinių. Prieš tai jie praėjo atranką savo mokyklose.

null
 
Sprendimas: Fresh Media