Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

 

Vaizdo medžiaga (aut. vyr. srž. sp. Lukas Kalvaitis)

„Labai vertiname Vokietijos vadovavimą NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinei grupei – tai reikšmingai prisideda užtikrinant saugumą tiek Lietuvoje, tiek visame Baltijos jūros regione“, – sakė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, spalio 10 d. susitikęs su Vokietijos gynybos ministre Annegret Kramp-Karrenbauer, atvykusia į Ruklą aplankyti NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje tarnaujančių savo šalies karių.

 
 Krašto apsaugos viceministras E. Kerza NATO kibernetinio saugumo konferencijoje pristatė Lietuvos patirtį
img

Spalio 15 d. krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza dalyvavo NATO kibernetinio saugumo konferencijoje NIAS (NATO Information Assurance Symposium), pristatė Lietuvos patirtį kibernetinio saugumo investicijų srityje.

 

„Tarptautinės grėsmės, ypatingai kibernetinio saugumo srityje, tampa vis sudėtingesnės. Kiekviena šalis ieško savo būdų, kaip su jomis kovoti, o pirmiausia, kaip didinti atsparumą joms. Atsižvelgiant į atakų mastą ir sudėtingumą, galima sakyti, kad Lietuva yra viena iš daugiausiai dėmesio kovai su jomis skiriančių šalių“, – sakė viceministras E. Kerza tarptautinės konferencijos diskusijoje „Kaip šalys prioretizuoja investicijas kibernetinio saugumo srityje“.

null
 Lietuvos karo akademiją baigę absolventai kviečiami jungtis prie LKA alumnų
img

„Lietuvos karo akademija, šiemet minėdama 100-ąsias Karo mokyklos įkūrimo metines, apžvelgė svarbiausius jos įvykius ir įsimintiniausias kariūnų gyvenimo akimirkas. Tarpukariu ji išleido dvidešimt vieną auklėtinių laidą, o Lietuvai atkūrus nepriklausomybę kariuomenei vėl pradėjo rengti karininkus. Šiemet ją baigė jau 26-oji mūsų absolventų laida, – apžvelgdamas vienintelės šalyje aukštosios karo mokyklos istoriją kalbėjo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininkas plk. Juozas Kačergius.

null
 Baltijos gynybos koledžo karininkai lankosi Lietuvoje
img

Spalio 14 d. krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza susitiko su Lietuvoje besilankančiais Baltijos gynybos koledžo (BALTDEFCOL) Jungtinio vadovavimo ir štabo karininkų kurso dalyviais ir aptarė aktualius gynybos politikos klausimus.

null
 Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys 2019 10 07 – 10 13
img

Spalio 7-13 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai keturis kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros skridusių orlaivių.

null
 Šiaulių miesto savivaldybė apdovanota „Auksine krivūle“ už glaudų ryšį su Lietuvos kariuomenės padaliniais
img

Spalio 11 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis tradiciniame kasmetiniame Lietuvos savivaldybių asociacijos renginyje įteikė „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą 2019 metų laureatui – Šiaulių miesto savivaldybei. Krašto apsaugos ministerija skyrė šių metų nominaciją Šiaulių miesto savivaldybei „Už nuolatinį ir glaudų ryšį su Lietuvos kariuomenės padaliniais“.

null
 Aptartos Lietuvos ir Moldovos karinio bendradarbiavimo perspektyvos
img

Spalio 11 d. krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas susitikęs su Moldovos gynybos ministerijos valstybės sekretoriumi gynybos politikai ir tarptautiniam bendradarbiavimui Aurel Fondos aptarė Lietuvos ir Moldovos dvišalio karinio bendradarbiavimo planus ir perspektyvas. Moldovos delegacija akcentavo Lietuvos teikiamos paramos svarbą stiprinant Moldovos gynybos sektoriaus gebėjimus bei poreikį tęsti šias iniciatyvas.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media