Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
5
6 7 10
13 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 30 2

 

 

Kovo 1 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas, susitikę su į Lietuvą atvykusiu Jungtinių Amerikos Valstijų sausumos pajėgų Europoje vadu generolu leitenantu Frederick „Ben“ Hodgesu, aptarė saugumo situaciją regione, tolesnius planus dėl NATO atgrasymo priemonių įgyvendinimo Lietuvoje, NATO priešakinių pajėgų dislokavimo ir karinio rengimo klausimus, JAV sąveiką su šiuo tarptautiniu vienetu.

 
 R. Karoblis: „Čekijos karių kuopa NATO batalione Lietuvoje būtų svarus indėlis stiprinant atgrasymą ir kolektyvinę gynybą Baltijos šalių regione“
img

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis kovo 1 dieną Vilniuje susitikęs su Čekijos gynybos ministru Martinu Stropnickiu aptarė dvišalį bendradarbiavimą, saugumo situaciją regione. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos ir Čekijos kariuomenių vadai generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas ir generolas Josef Becvar.

null
 Čekijos gynybos ministras stebėjo jungtines Lietuvos ir Čekijos karių pratybas
img

Vaizdo medžiaga   

 

Vasario 1 d. į Lietuvą su darbo vizitu atvykęs Čekijos gynybos ministras Martin Stropnický ir Čekijos kariuomenės vadas generolas Josef Becvar stebėjo kartu su Lietuvos kariais besitreniruojančius čekų karius.

null
 Medaliais „Už pasižymėjimą“ apdovanoti Norvegijos gynybos ministerijos atstovai
img

Kovo 1 d. Krašto apsaugos ministerijoje trims Norvegijos Karalystės gynybos ministerijos atastovams įteikti Lietuvos kariuomenės pajėgų medaliai „Už pasižymėjimą“.

 

Šie apdovanojimai majorams Lars Laudal Eivind Fagge ir p. Line Kristine Erdvik įteikti už pasižymėjimą ir asmeninį indėlį rengiant Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos ir Norvegijos Karalystės gynybos ministerijos techninį susitarimą dėl antžeminės vidutinio nuotolio oro erdvės gynybos sistemos (NASAMS) įsigijimo.

null
 Karinių oro pajėgų sraigtasparnis iš Latvijos pargabens donoro organus skubiai operacijai Vilniuje
img

Šiandien, vasario 28 d. Lietuvos karinės oro pajėgos gavo Nacionalinio transplantacijos biuro prašymą dėl skubaus donoro kepenų pargabenimo iš Rygos (Latvija) persodinimo operacijai Vilniuje. Pergabenimo operacijai pasitelktas Karinių oro pajėgų sraigtasparnis Mi-8, budintis II Kauno paieškos ir gelbėjimo poste. Sraigtasparnis iš Kauno planuoja pakilti apie 18 valandą.

null
 Krašto apsaugos ministerijos vadovybė reiškia užuojautą mirus buvusiam viceministrui E. Simanaičiui
img

Vasario 27 d., eidamas 88 metus, mirė  buvęs  krašto apsaugos viceministras Edmundas  Simanaitis.  Velionio šeimai Krašto apsaugos ministerijos vadovybė reiškia nuoširdžią užuojautą.  E. Simanaitis krašto apsaugos viceministro pareigas ėjo 1997–2000 metais.

null
 Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys 2017 02 20 – 2017 02 26
img

Vasario 20-26 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai nebuvo keliami atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

null
 
Sprendimas: Fresh Media