Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
26 27 28 29 30
9
24 26
30 2 3 4 5 6

 

Naujienos

Konkurso „Praeities stiprybė – dabarčiai“ finalininkus sukvietė penktoji „Pilietinio sąmoningumo ir istorijos diena“
2019.04.08
img

2019 m. balandžio 5 d. įvyko penktasis ir paskutinis šiais metais „Pilietinio sąmoningumo ir istorijos dienos“ renginys, skirtas jauniesiems mūsų šalies istorijos tyrinėtojams – Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos organizuojamame Nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“ dalyvavusiems vyresnių klasių mokiniams, kurių tiriamieji darbai pateko į geriausių konkurso darbų dešimtuką.

null
Konferencijoje „Lietuvybės kodas“ – apie valstybės ateities viziją ir iššūkius
2019.04.04
img

2019 m. balandžio 3 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis drauge su Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audrone Kaladžinskiene dalyvavo jau tradicine tapusioje Lietuvos žinių konferencijoje „Lietuvybės kodas“, šiemet po Valdovų rūmų stogu subūrusioje politikos, verslo ir kultūros atstovus. Konferencijos dalyviai drauge su skirtingų sričių specialistais mėgino atsakyti į klausimą, kur prieš trisdešimtmetį atkurta valstybė mato save ateityje ir kokie pamatiniai valstybės gyventojų bruožai jai padėtų susidoroti su laukiančiais iššūkiais, analizuodami Lietuvos valstybės naratyvus ir mėgindami suprasti, kokie šalies apibūdinimai juose vyrauja – ar Lietuva yra moderni, atvira, į ateitį žvelgianti valstybė, ar jos piliečiams labiau rūpi tradicines vertybės bei grėsmę ir baimes keliantys padariniai.

null
Apdovanoti mokinių rašinių konkurso „Mes esame NATO“ laureatai
2019.03.29
img

2019 m. kovo 29-osios popietę Krašto apsaugos ministerijos darbo kasdienybę praskaidrino šviesūs mokinių veidai ir šypsenos – čia vyko Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos ir dienraščio „Kurier Wileński Magazyn“ organizuoto mokinių rašinių konkurso „Mes esame NATO“ apdovanojimų šventė.

null
Nacionalinio saugumo seminaras Valstybinėje mokesčių inspekcijoje
2019.03.29
img

2019 m. kovo 29 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis drauge su Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičiene Valstybinėje mokesčių inspekcijos kvietimu surengė nacionalinio saugumo seminarą šios institucijos darbuotojams.

null
Pilietiškumo pamoka Jonavos Senamiesčio gimnazijoje
2019.03.28
img

2019 m. kovo 28 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičienė Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokiniams surengė pilietiškumo pamoką nacionalinio saugumo ir gynybos tema.

null
Lietuvos šaulių sąjunga – stipri ir svarbi partnerė
2019.03.27
img

2019 m. kovo 26 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius atsargos plk. ltn. Virginijus Vitalijus Vilkelis apsilankė Lietuvos šaulių sąjungos štabe, kur su rinktinių vadais pasidalino Valstybės mobilizacijos sistemos kasdienybe, iššūkiais ir pasiekimais bei aptarė mobilizacijos procesus ir šaulių vaidmenį juose.

null
Mobilizacinis seminaras Lietuvos banko darbuotojams
2019.03.26
img

2019 m. kovo 26 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis drauge su departamento specialistų komanda (Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičiene, Priimančiosios šalies paramos skyriaus vyr. specialistu Domu Alekna ir Mobilizacijos skyriaus vyr. specialistais Albertu Daugirdu ir Laura Naidunaite), lankėsi Lietuvos banke ir pravedė mobilizacinį seminarą banko darbuotojams.

null
„Kol mes visi kaip vienas, tol Lietuva gyvuos“
2019.03.25
img

2019 m. kovo 22 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičienė skaitė pranešimą Vilniaus Radvilų gimnazijoje vykusioje respublikinėje mokinių konferencijoje „Kol mes visi kaip vienas“, skirtoje paminėti 2019-uosius – Jėzuitų misijos Lietuvoje, Lietuvos Nepriklausomybės kovų atminimo bei Pasaulio lietuvių metus.

 

„Kol mes visi kaip vienas“

null
Alytuje aptarti priimančiosios šalies paramos teikimo sąjungininkams klausimai
2019.03.20
img

2019 m. kovo 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai dalyvavo pasitarime Alytuje. Buvo spredžiami ginkluotųjų pajėgų ir civilinių institucijų sąveikos teikiant priimančiosios šalies paramą sąjungininkams klausimai. Šis pasitarimas –  Lietuvos kariuomenės Greitojo reagavimo pajėgų II-ojo bataliono kovinės grupės pratybų, vykstančių Alytaus miesto, Alytaus ir Lazdijų rajonuose, dalis, kuriose dalyvauja ir Lenkijos Respublikos Gizicko brigados kariai.

null
Susitikimas Švedijos ambasadoje
2019.03.20
img

2019 m. kovo 20 d. Švedijos ambasadoje Vilniuje vykusiame susitikime įvairių Švedijos valstybinių institucijų atstovams Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis drauge su kolegėmis Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėja Luka Sinevičiene ir Mobilizacijos skyriaus vyr. specialiste Laura Naidunaite pristatė departamento veiklą, nuveiktus darbus, iššūkius ir geruosius veiklos pavyzdžius.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media