Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 3 4 5
9
14 18 19
21 26
27 29 31 1 2

 

 

Naujienos

Apdovanoti nacionalinio mokinių žaidimų kūrimo konkurso laureatai
2019.12.02
img

2019 m. lapkričio 29 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos drauge su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje surengė nacionalinio mokinių žaidimų kūrimo konkurso baigiamąjį renginį, į kurį pristatyti savo sukurtų žaidimų pilietiškumo, kariuomenės ir Lietuvos istorijos temomis čia suvažiavo mokinių komandos iš Panevėžio, Mažeikių, Akmenės, Gargždų, Jurbarko ir Šalčininkų.

null
Mobilizacinis seminaras Šalčininkų rajono savivaldybės darbuotojams
2019.11.29
img

2019 m. lapkričio 28 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai lankėsi Šalčininkų rajono savivaldybėje, kur surengė mobilizacinius mokymus savivaldybės administracijos ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojams, įtrauktiems į civilinio mobilizacinio personalo rezervo sąrašą. Tokie seminarai savivaldybėse organizuojami kiekvienais metais, o nuolat atnaujinamos žinios labai praverčia reguliariai rengiamų mobilizacinių pratybų metu.

null
Padėka NOKT pirmininkei Angelei Jakavonytei jubiliejaus proga
2019.11.28
img

2019 m. lapkričio 27 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir departamento Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė pasveikino Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti Lietuvos gynybinius pajėgumus, koordinacinės tarybos pirmininkę ir Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio tarybos bei Vilniaus miesto tarybos narę Angelę Jakavonytę, partizaninio judėjimo dalyvio, politinio kalinio Juozo Jakavonio-Tigro ainę su gražiu jubiliejumi, šia proga už ilgametę nenuilstamą nuoširdžią veiklą Tėvynės labui įteikdami jubiliatei Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio padėką.

null
Žinias apie valstybės pasiruošimą mobilizacijai atnaujino Švenčionių rajono savivaldybės darbuotojai
2019.11.27
img

2019 m. lapkričio 26 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai lankėsi Švenčionių rajono savivaldybėje, kur surengė mobilizacinius mokymus savivaldybės administracijos ir jai pavaldžių įstaigų darbuotojams, įtrauktiems į civilinio mobilizacinio personalo rezervo sąrašą.

null
Tyrinėjamosios stalo pratybos „Mobilizacija Marijampolės apskrityje 2019“ sustiprino apskrities tarnybų sutelktumą
2019.11.22
img

2019 m. lapkričio 21 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai dirbo Marijampolės savivaldybėje, kur surengė tyrinėjamąsias stalo pratybas „Mobilizacija Marijampolės apskrityje 2019“. Pratybų metu buvo siekiama įvertinti Marijampolės apskrities savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimą ir veiksmų suderinamumą, užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją. Dalyviams buvo pateiktos mobilizacinės užduotys, kurių metu buvo tikrinamas pasirengimas darniai veikti kilus karinio konflikto grėsmei.

null
Vilniaus rajono savivaldybės darbuotojams – mobilizaciniai mokymai
2019.11.21
img

2019 m. lapkričio 20 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai  Vilniaus rajono savivaldybėje surengė mobilizacinius mokymus, kuriuose dalyvavo savivaldybės administracijos skyrių, seniūnijų, UAB „Nemenčinės komunalininkas“ ir UAB „Nemėžio komunalininkas“, Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro bei Vladislavo Sirokomlės muziejaus darbuotojai, įtraukti į civilinio mobilizacinio personalo rezervo sąrašą.

null
Pratybų metu įvertintas Panevėžio apskrities tarnybų pasirengimas mobilizacijai
2019.11.20
img

2019 m. lapkričio 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai Panevėžio rajono savivaldybėje surengė tyrinėjamąsias stalo pratybas „Mobilizacija Panevėžio apskrityje 2019“. Pratybų metu buvo įvertintas Panevėžio apskrities savivaldybių ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų pasirengimas ir veiksmų suderinamumas, užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją. Dalyviams buvo pateiktos mobilizacinės užduotys, kurių metu buvo tikrinamas pasirengimas darniai veikti kilus karinio konflikto grėsmei.

null
Vilniaus savivaldybės darbuotojai pagilino žinias apie valstybės pasiruošimą mobilizacijai
2019.11.19
img

2019 m. lapkričio 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai surengė mobilizacinį seminarą Vilniaus savivaldybėje, pagilindami savivaldybės darbuotojų žinias apie valstybės pasiruošimą mobilizacijai ir karinei krizei, pasirengimą teikti priimančiosios šalies paramą atvykstančioms NATO sąjungininkų pajėgoms ir pilietinio pasipriešinimo ypatumus. Seminare pranešimus skaitė, savo patirtimi dalijosi ir į seminaro dalyvių klausimus atsakinėjo departamento Mobilizacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Vilius Vildžiūnas, Priimančiosios šalies paramos skyriaus patarėja Daiva Štramaitienė ir Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausiasis specialistas Arvydas Čepukėnas.

null
Su vidaus reikalų ministre aptarti veiksmai galimos krizės ar karo pavojaus atveju
2019.11.19
img

Departamentas nuolat stiprina valstybės sutelktumą ir pasirengimą galimai karinei krizei, taip pat ir skatindamas apie tai mąstyti, planuoti ir ruoštis šalies vadovus. 2019 m. lapkričio 19 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis susitiko su vidaus reikalų ministre Rita Tamašuniene ir aptarė valstybės mobilizacijos/sutelktumo sistemą, veiksmus galimos krizės ar karo pavojaus atveju.

null
Pilietinės gynybos diena Vilniaus Antakalnio gimnazijoje
2019.11.18
img

Artėjant Kariuomenės dienai kaip visada padažnėja kvietimų į mokyklas. 2019 m. lapkričio 18 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM specialistai drauge su departamento direktoriumi buvo labai šiltai sutikti Vilniaus Antakalnio gimnazijoje. Departamento direktorius gimnazistams ir mokytojams aiškino, kaip veikia valstybės mobilizacijos / sutelktumo sistema, o Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyriausiasis specialistas ir karys savanoris Arvydas Čepukėnas – ką kiekvienas turėtume daryti, jei iškiltų karo grėsmė mūsų Tėvynei.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 12 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media