Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
26 27 28 29 30
9
24 26
30 2 3 4 5 6

 

Konferencijos dalyvius suvienijo atsakomybės už savo šalį dvasia: „Kas kitas, jei ne mes?“

2017.12.11
image

Už savo šalies saugumą esame atsakingi patys, todėl kiekvienas Lietuvos pilietis turi ir gali prisidėti prie šalies gynybos. „Tėvynės gynyba yra visų reikalas“, – yra pasakęs britų žurnalistas Edward Lucas. Naujausios pastarųjų metų karų patirtys pasaulyje, ir ypač Ukrainoje, dar kartą patvirtino, jog sėkmingai kovoti, ginant savo šalį nuo priešiškų svetimos valstybės veiksmų, galima tik tada, kai sulaukiama aktyvios piliečių paramos įvairiausiomis priemonėmis ir būdais.

 

Istorija jau ne kartą įrodė, kad pilietinis pasipriešinimas gali būti stipresnis už bet kurį ginklą. Štai kodėl prieš prasidedant kariniams veiksmams pirmiausia vyksta kova dėl širdžių ir protų. Prieš Lietuvą vykdomo informacinio karo tikslas – sutrikdyti, sugluminti, palaužti valią priešintis bei kurstyti nesantaiką tarp tautiečių ir jų sąjungininkų. „Kas kitas, jei ne mes?“ – su šiuo įsitikinimu, kupini ryžto prisidėti prie šalies saugumo užtikrinimo, gruodžio 9 d. į LK Vilniaus įgulos karininkų ramovėje vykusią konferenciją „Pilietinio pasipriešinimo Lietuvoje potencialas“ iš visos Lietuvos suvažiavo nevyriausybinių organizacijų atstovai. Kaip išlikti atspariems propagandinei „smegenų plovimo mašinai“, ką turėtume žinoti ir kokių veiksmų imtis, jei jau rytoj įvyktų ginkluota invazija į mūsų šalį, kaip elgtis, kad netaptume informacinių atakų ar mūsų valstybei priešiškų jėgų žvalgybų taikiniu – aktualūs pranešimai ir savo misija „degantys“ kalbėtojai išlaikė prikaustę klausytojų dėmesį iki pat vakaro, sulaukdami vis naujų klausimų ir konferencijos dalyvių buvo įtraukiami į diskusiją net ir pertraukų metu.

 

Konferenciją organizavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos drauge su Lietuvos kariuomenės Jungtiniu štabu.

 

Nuotraukos organizatorių

 

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media