Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
5
7
18 19
21 25 26
27 28 30 2

 

Naujienos

Trečiasis „Pilietinio sąmoningumo ir istorijos dienos“ renginys konkurso dalyvius pasitiko maloniais siurprizais
2017.03.20
img

       Kovo 17 dieną sulaukėme dar dviejų komandų, patekusių į nacionalinio mokinių konkurso "Praeities stiprybė – dabarčiai" geriausiųjų dešimtuką. Šį kartą Pilietinio sąmoningumo ir istorijos dienosrenginyje Vilniuje svečiavosi mokiniai iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos bei Ignalinos rajono Didžiasalio Ryto gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyriaus. Komandų nariai kartu su savo bendraklasiais, mokytojais ir tėveliais turėjo įdomią ir smagią ekskursiją Valstybės pažinimo centre, pilietiškumo pamokas Vilniaus universiteto Istorijos fakultete ir LDK Gedimino štabo batalione.

null
Pilietiškumo paskaita Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre
2017.03.17
img

       Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vyr. specialistas Arvydas Čepukėnas kovo 16 d. Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro moksleiviams ir darbuotojams skaitė pranešimą apie piliečių vaidmenį šalies gynyboje. Arvydas klausytojus supažindino su pilietinio pasipriešinimo samprata ir uždaviniais, tarnybos Lietuvos kariuomenėje būdais, aptarė, kaip kiekvienas pilietis galėtų prisidėti prie krašto saugumo stiprinimo, t. y. dalyvauti Lietuvos šaulių sąjungos ir kitų nevyriausybinių organizacijų veikloje.

null
Pilietinio ugdymo renginys Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre
2017.03.14
img

       Kovo 13 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro aktų salėje vyko renginys „Laisva, saugi ir mylima, gražioji mūsų Lietuva“, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai. Renginyje buvo prisimintos tradicinės profesinio rengimo centro organizuotos pilietiškumo akcijos, skirtos Sausio 13-ajai, Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai paminėti: „Aš Lietuvą matau“, „Didžiuojuosi savo kraštu“, „Gražiausius žodžius skiriu Lietuvai“, „Rašau laiškus Lietuvai“, „Nuostabus mano kraštas Lietuva!“.

null
Pilietinės gynybos diena Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje
2017.03.13
img

       Kovo 10 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos atstovas vyr. specialistas Arvydas Čepukėnas lankėsi Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje. Savo pranešime A. Čepukėnas trumpai pristatė Lietuvos kariuomenės istoriją, supažindino moksleivius ir mokytojus su Lietuvos kariuomenės pajėgų rūšimis, vykdomomis užduotimis, taip pat tarnybos kariuomenėje būdais.

null
Išrinkime geriausiai mokinių papasakotą Lietuvos Laisvės siekio istoriją
2017.03.10
img
       Įdomūs ir įkvepiantys, bet sudėtingi ar net tragiški mūsų šalies istorijos vingiai ir asmenybių likimai: juos atskleidžiantis nacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“ veržliai skrieja link finišo, o jo dalyviai patiria labiausiai jaudinančias akimirkas, stebėdami balsavimo rezultatus. Todėl visus, kurie neabejingi Lietuvos istorijai, kviečiame pabūti vertintojais. Galime pažadėti, kad mokinių darbai jus nustebins originalumu, kūrybiškumu ir šiuolaikišku požiūriu.
       Kviečiame pažinti Lietuvos Laisvės siekimo istoriją per originalius mokinių darbus ir balsuoti, kad išrinktumėte geriausią. Balsuoti galite čia: ♯Balsavimas
null
Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro bendruomenė domėjosi pasirengimu krašto gynybai
2017.03.10
img

       Kovo 9 d. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo minėjimo proga Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre bendruomenės kvietimu apsilankęs Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Mobilizacinio ir pilietinio pasipriešinimo rengimo skyriaus vyriausiasis specialistas Arvydas Čepukėnas mokymo centro bendruomenei papasakojo apie piliečių teisę ir pareigą ginti šalį bei pasirengimą krašto gynybai.

null
Mokiniai domėjosi piliečių galimybėmis prisidėti prie Tėvynės saugumo stiprinimo
2017.03.09
img

       Suginčių pagrindinės mokyklos bendruomenės kvietimu kovo 8 d.  mokykloje apsilankęs Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vyr. specialistas Arvydas Čepukėnas klausytojus supažindino su Lietuvos kariuomenės istorija, pajėgų rūšimis, vykdomomis užduotimis. Paskaitos dalyviai domėjosi, kaip jie, paprasti piliečiai, galėtų prisidėti prie krašto saugumo stiprinimo. Didelio klausytojų susidomėjimo sulaukė ir renginio metu pristatyti krašto apsaugos sistemos leidiniai apie pilietinę gynybą ir tarnybą Lietuvos kariuomenėje.

null
Pilietinės gynybos diena Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre
2017.03.07
img

       Kovo 6 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos atstovai surengė "Pilietinės gynybos dienos" renginį Vilniuje Ateities gatvėje įsikurusiame Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre.

null
„Pilietinio sąmoningumo ir Istorijos diena“ sukvietė pirmuosius nacionalinio mokinių konkurso finalinio etapo dalyvius
2017.03.06
img

       Kovo 3 d. pasveikinome pirmuosius nacionalinio mokinių konkurso "Praeities stiprybė – dabarčiai" finalinio etapo dalyvius iš Vilniaus Antakalnio ir Žemynos gimnazijų, pakviesdami į šia proga surengtą „Pilietinio sąmoningumo ir Istorijos dieną“ su  įdomia pažintine programa – paskaitomis Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, ekskursija Valstybės pažinimo centre ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione.

null
Verslas ir kariuomenė diskutavo apie pagalbos vieni kitiems būdus
2017.03.01
img

       Vasario 28 d. Pasvalio rajono savivaldybėje vyko Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos atstovų susitikimas su Pasvalio rajono savivaldybės vadovais ir rajono verslininkais.

null
 
Sprendimas: Fresh Media