Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3
7
22 24 25
27 28 2

 

Naujienos

Mobilizacinio rengimo paskaita Marijampolėje
2018.11.08
img

2018 m. lapkričio 8 d. Marijampolės savivaldybėje apsilankė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos komanda: departamento direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis, vyr. specialistai Laura Naidunaitė, Arvydas Čepukėnas ir patarėja Daiva Rimgailaitė. V. V. Vilkelis klausytojams tardamas įžanginį žodį, apžvelgė valstybės mobilizacijos sistemos naujoves, o departamento lektoriai paskaitė pranešimus apie valstybės mobilizacijos sistemą, ginkluotą ir neginkluotą gynybą karo atveju, priimančiosios šalies paramos teikimo svarbą ir ypatumus bei piliečių vaidmens reikšmingumą ginant šalį.

null
Pasirengimo mobilizacijai seminarai Vilkaviškyje ir Kalvarijoje
2018.11.07
img

2018 m. lapkričio 7 d. Vilkaviškio rajono ir Kalvarijos miesto savivaldybėse vyko pasirengimo mobilizacijai seminarai, kuriuos organizavo Mobilizacijos ir pilietinio pmsipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vyr. specialistai Laura Naidunaitė, Arvydas Čepukėnas ir patarėja Daiva Rimgailaitė. Seminarų dalyviams lektoriai skaitė pranešimus apie valstybės mobilizacijos sistemą, ginkluotą ir neginkluotą gynybą karo atveju, priimančiosios šalies paramos teikimo svarbą ir ypatumus bei piliečių vaidmens reikšmingumą ginant mūsų valstybę.

null
Mobilizaciniai seminarai Kazlų Rūdos ir Šakių rajono savivaldybėse
2018.11.06
img

2018 m. lapkričio 6 d. Kazlų Rūdos ir Šakių rajono savivaldybėse apsilankė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos atstovai, kurie surengė mobilizacinius mokymus savivaldybių administracijos ir joms pavaldžių įstaigų darbuotojams, įrašytiems į civilinio mobilizacinio personalo rezervą. Paskaitų metu Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai skaitė pranešimus apie savivaldybių vaidmenį mobilizacijos sistemoje, priimančios šalies paramos teikimo organizavimą ir vykdymą, piliečių vaidmenį ginant šalį.

null
Paskaita apie pasirengimą mobilizacijai Teisingumo ministerijoje
2018.10.31
img

2018 m. spalio 31 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vyr. specialistai Laura Naidunaitė, Renata Kostiukevičienė ir Arvydas Čepukėnas Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijoje surengė mobilizacinio mokymo paskaitą „Valstybės pasirengimas mobilizacijai, pilietiniam pasipriešinimui ir ginkluotai gynybai“.

null
Šalčininkuose vyko stalo pratybos „Pasiruošimas mobilizacijai“
2018.10.30
img

2018 m. spalio 30 d. Šalčininkų rajono savivaldybėje vyko Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos organizuotos stalo pratybos „Pasiruošimas mobilizacijai“, kuriose dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos ir Mobilizacijos valdymo grupės nariai. Pratybų dalyviai, organizatorių padedami, išsikėlė tikslą – įvertinti Šalčininkų rajono savivaldybės pasirengimą atlikti numatytus veiksmus ir priemones, vykdant valstybinės mobilizacinės užduotis, bei nustatyti tobulinimo sritis. Pratybų metu buvo siekiama nustatyti savivaldybės gebėjimą veikti ir vykdyti priskirtas funkcijas, identifikuoti atliekamų funkcijų bei procedūrų spragas mobilizacijos metu, numatyti priemones joms tobulinti, patikrinti savivaldybės ir kitų mobilizacijos sistemos subjektų veiksmų suderinamumą užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas.

null
Mobilizaciniai mokymai Šilalėje ir Tauragėje
2018.10.26
img

2018 m. spalio 25 d. Šilalės ir Tauragės rajonų savivaldybėse vyko Mobilizaciniai mokymai, kuriuos organizavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vyr. specialistai Laura Naidunaitė, Renata Kostiukevičienė ir Arvydas Čepukėnas. Mokymų dalyviams lektoriai skaitė pranešimus apie valstybės mobilizacijos sistemą, ginkluotą ir neginkluotą gynybą karo atveju, priimančiosios šalies paramos teikimo svarbą ir ypatumus bei piliečių vaidmens reikšmingumą ginant šalį.

null
Tarptautinėje informacinio raštingumo savaitėje nagrinėti ir nacionalinio saugumo klausimai
2018.10.25
img

Ar informacinis raštingumas yra nacionalinio saugumo dalis? Svarbus ir reikšmingas klausimas, į kurį Tarptautinėje informacinio raštingumo savaitės 2018 konferencijoje mėgino atsakyti švietimo specialistai, politikos formuotojai bei žiniasklaidos atstovai iš trijų Baltijos valstybių. Šioje konferencijoje dalyvavo ir Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovės – Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vedėja Audronė Kaladžinskienė ir patarėja Luka Sinevičienė.

null
Mobilizaciniai mokymai Jurbarke ir Pagėgiuose
2018.10.24
img

2018 m. spalio 24 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos surengė mobilizacinius mokymus Jurbarko rajono ir Pagėgių savivaldybėse. Departamento vyr. specialistai Laura Naidunaitė, Renata Kostiukevičienė ir Arvydas Čepukėnas savivaldybių darbuotojams skaitė pranešimus apie valstybės mobilizacijos sistemą, ginkluotą ir neginkluotą gynybą karo atveju, priimančiosios šalies paramos teikimą ir piliečių vaidmenį ginant šalį.

null
Mobilizacijos stalo pratybos Alytuje
2018.10.18
img

2018 m. spalio 17 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos specialistai Alytuje surengė Mobilizacijos stalo pratybas, išsikeldami tikslą – įvertinti Alytaus apskrities savivaldybių ir kitų sistemos subjektų veiksmų suderinamumą, užtikrinant gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas paskelbus mobilizaciją ir skirtingų karinio konflikto fazių metu.

null
Kultūros ministrė globos mokinių konkursą „Praeities stiprybė – dabarčiai“
2018.10.15
img

2018 m. spalio 15 d. prasidėjo jau ketvirtus metus Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM bei Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto organizuojamas nacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“, prie kurio šiais metais prisijungė ir pagrindine partnere tapo Kultūros ministerija, o konkursą sutiko pagloboti kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson.

null
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 19 20 21 |Pirmyn
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media