Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
4 5
11
18
20 23 25 26
27 28 2 3 5

 

Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su bendruomene „Užpalėnų krivūlė“
2017.02.14
img

Užpalių (Utenos raj.) aktyvių piliečių bendruomenei „Užpalėnų krivūlė“ išreiškus norą bendradarbiauti su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, ugdant pilietinę visuomenę ir didinant jos sąmoningumą, puoselėjant nacionalines vertybes, patriotiškumą ir pilietiškumą, ši graži iniciatyva 2017 m. vasario 13 d. buvo patvirtinta pasirašant bendradarbiavimo sutartį.

null
Kauno pedagogai sėmėsi žinių nacionalinio saugumo seminare
2017.02.09
img

2017 m. vasario 9 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos  organizavo nacionalinio saugumo, gynybos, strateginės komunikacijos ir pilietinio pasipriešinimo seminarą savivaldybės švietimo skyriaus darbuotojams ir mokytojams.

null
Parodų centre Litexpo mokiniai ir pedagogai domėjosi galimybe dalyvauti konkurse
2016.11.28
img

Lapkričio 25-26 dienomis Lietuvos parodų centre LITEXPO vykusioje parodoje MOKYKLA'2016 gausiai iš visos šalies suvažiavusių lankytojų dėmesį traukė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento stendas, skirtas jau antrus metus vykstančiam nacionaliniam mokinių konkursui Praeities stiprybė dabarčiai. Mokiniai ir pedagogai domėjosi galimybe dalyvauti konkurse, bendravo su konkurso veidu žurnalistu, keliautoju, Šaulių sąjungos nariu Vytaru Radzevičiumi, departamento darbuotojais, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariais ir jaunaisiais šauliais, dalyvavo viktorinoje, kol visko išklausinėję ir patenkinę savo smalsumą šiaip taip atsiplėšdavo nuo stendo, išsinešdami daug naudingų žinių, pluoštą dovanų ir pasiryžimą dalyvauti konkurse.

null
Nacionalinio saugumo seminaras Šiaulių universitete
2016.10.17
img

   2016 m. spalio 13 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos Šiaulių universiteto Technologijos, fizinių ir biomedicinos mokslų fakulteto vadovybės kvietimu surengė seminarą Šiaulių universiteto akademinei bendruomenei.

null
Pilietinės gynybos diena Lazdijų rajono Šeštokų vidurinėje mokykloje
2016.10.14
img

2016 m. spalio 11 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos (toliau – Departamentas) atstovai lankėsi Lazdijų rajono Šeštokų vidurinėje mokykloje. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos vyr. specialistas Arvydas Čepukėnas savo pranešime trumpai apžvelgė Lietuvos kariuomenės istoriją, supažindino moksleivius ir mokytojus su Lietuvos kariuomenės pajėgų rūšimis ir vykdomomis užduotimis, taip pat tarnybos kariuomenėje būdais.

null
Nacionalinio saugumo seminaras Vilniaus Gedimino technikos universitete
2016.10.10
img

2016 m. spalio 6 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos kartu su Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu Vilniaus Gedimino technikos universiteto Fundamentinių mokslų fakulteto vadovybės kvietimu suorganizavo seminarą Vilniaus Gedimino technikos universiteto akademinei bendruomenei ir informacinių technologijų verslo atstovams.

null
Kviečiame į konferenciją „Pilietis – stipriausias karys?"
2016.10.06
img

Koks mūsų visuomenės santykis su valstybės gynyba praeityje? Kokias galimybes ir istorines tradicijas turime? Kaip šį suvokimą keičia Ukrainos ir Rusijos karas? Ar karas gali tapti pilietinę visuomenę Ukrainoje kuriančiu veiksniu?

 

2016 m. spalio 12 dieną, 17.30 val. kviečiame į Vilniaus universitetą, Mažąją aulą.

null
Pilietinės gynybos diena Vilniaus Taikos progimnazijoje
2016.10.05
img

Spalio 5 d., minint Tarptautinę mokytojų dieną, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo skyriaus vyr. specialistas Arvydas Čepukėnas kartu su departamente praktiką atliekančiomis Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos IV kurso kariūnėmis Gabriele Mickevičiūte ir Greta Kancevičiūte lankėsi Vilniaus Taikos progimnazijoje.

null
Mobilizacinėse pratybose mokiniai įgijo svarbios patirties
2016.09.29
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovai rugsėjo 28 d. talkino Panevėžio rajono savivaldybės administracijai organizuojant savivaldybėje mobilizacines funkcines pratybas, kurių tikslas – patikrinti ir įvertinti savivaldybės ir pavaldžių įstaigų gebėjimą vykdyti mobilizacines užduotis ir organizuoti veiklą paskelbus mobilizaciją, gerinti įvairių institucijų bendradarbiavimą, ugdyti pratybų dalyvių pilietiškumą.

null
Nacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“ vėl kviečia pažinti savo krašto Laisvės istoriją
2016.09.20
img

Artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo proga rugsėjo 20 d. Valstybės pažinimo centre netradicinėje spaudos konferencijoje „Laisvės pusryčiai“ buvo pristatytas jau antrus metus vykstantis nacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“, skirtas ugdyti jaunų žmonių pilietiškumą ir skatinti istorijos pažinimą. Konkurso organizatoriai pristatė konkurso idėją, tikslus, supažindino su naujovėmis ir pasidalino praėjusių metų patirtimi.

null
 
Sprendimas: Fresh Media