Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 8 9
16
18 23
25 26 27
2 3 4 6

 

Parama asmenims, studijuojantiems aukštosiose mokyklose pagal KAS reikalingų specialybių studijų programas

Krašto apsaugos ministerija turi teisę:

  • apmokėti studijų kainą ar jos dalį asmenims, aukštosiose mokyklose valstybės nefinansuojamose studijų vietose studijuojantiems pagal krašto apsaugos sistemai reikalingų specialybių studijų programas, pasirašiusi su šiais asmenimis susitarimus. Studijų kainos ar jos dalies apmokėjimo atvejus, sąlygas ir tvarką, privalomas susitarimo su studijuojančiu asmeniu sąlygas, taip pat apmokamos studijų kainos ar jos dalies dydį nustato Vyriausybė ar jos įgaliota institucija;
  • Vyriausybės nustatytais atvejais, sąlygomis ir tvarka teikti paramą asmenims, aukštosiose mokyklose finansuojamose studijų vietose studijuojantiems pagal krašto apsaugos sistemai reikalingų specialybių studijų programas, pasirašiusi su šiais asmenimis susitarimus (Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymas (9 str. 5 d.).

 

Daugiau informacijos galite rasti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2013 m. liepos 17 d. nutarime Nr. 642 „Dėl Studijų kainos ar jos dalies apmokėjimo arba paramos teikimo asmenims, studijuojantiems aukštosiose mokyklose pagal Krašto apsaugos sistemai reikalingų specialybių studijų programas, tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Informacija atnaujinta 2017.02.07
Sprendimas: Fresh Media