Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 3 4 6
13
22 24 26 27
28 29 30 3

 

Darbo pasiūlymai

Informacija apie darbo vietas, į kurias pretenduoti gali į atsargą išeinantys ir į atsargą jau išėję kariai (pareigūnai)

 

AB „Achema“ siūlo atsargos kariams įgyti elektriko profesiją (gali būti sudaryta galimybė gauti įmonės stipendiją mokslams) ir įsidarbinti šioje įmonėje elektriko pareigose. Detalesnę informaciją gali suteikti Lietuvos karių ir veteranų asociacija, šiuo metu aktyviai bendradarbiaujanti su AB „Achema“ atsargos karių įdarbinimo klausimais.

Kontaktai pasiteirauti:

Tel. 370 616 31 295

El. paštas: [email protected]

Interneto svetainė: www.lnva.lt

  

UAB „Defence Projects“ siūlo darbo vietas į atsargą išėjusiems kariams. Daugiau informacijos apie darbo pasiūlymus rasite čia.

Kontaktai pasiteirauti:

Tel.: 8 683 55 811

El. paštas: [email protected]  

Interneto svetainė: www.defenceprojects.eu 

 

Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas

Tarnybai (darbui) Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamente reikalingi įvairaus išsilavinimo, kvalifikacijos, darbo patirties turintys specialistai. Jeigu Jūs galite rinkti, analizuoti žvalgybinę informaciją, dirbti su informacinėmis technologijomis, vykdyti administracines užduotis, versti įvairių sričių tekstus užsienio kalba (anglų, rusų, kinų, arabų kalbomis), atlikti fizinės saugos funkcijas, siūlome Jums atsiųsti savo CV ir motyvacinį laišką elektroniniu paštu [email protected].

 

Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos

Atrankas ir konkursus statutinių valstybės tarnautojų pareigoms užimti skelbia Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos http://www.cust.lt/web/guest/skelbimai/laisvosdarbovietos.

 

Lietuvos pramonininkų konfederacija

Krašto apsaugos ministerija taip pat yra sudariusi sutartį su Lietuvos pramonininkų konfederacija, kurios atstovai yra įsipareigoję skelbti informaciją apie laisvas darbo vietas įvairiose įmonėse. Darbo skelbimus skaitykite koncerno ,,Achemos grupė” interneto svetainėje.

 

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „LINAVA“

Informacija vairuotojams, turintiems C, CE, D kategorijas, apie galimybę įsidarbinti Lietuvos nacionalinei vežėjų automobiliais asociacijai „LINAVA“ priklausančiose įmonėse.

Kontaktai pasiteirauti:

Tel.: 8 (5) 2786 501

Faks.: 8 (5) 2786 524

El. paštas: [email protected]

Adresas: Jankiškių g. 41, Vilnius LT-02300

 

Konkursai į valstybės tarnybą

Informacija apie konkursus į valstybės tarnybą KAS sistemoje skelbiama http://www.kam.lt/lt/personalo_politika_512/konkursai_i_valstybes_tarnyba_654.html.

 

Įsidarbinimas užsienyje

Informacija asmenims, norintiems įsidarbinti užsienyje (ES šalyse), teikiama ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainės www.socmin.lt veiklos sritys skiltyje Darbo rinka ir užimtumas/Užimtumo ir darbo rinkos politika/Tarpininkavimo įdarbinant paslaugos.

   

Bendrovė „Western Union Processing Lithuania“ siūlo darbo vietas į atsargą išėjusiems kariams. Visą reikalingą informaciją rasite čia. Reikalavimas „post-secondary education in business or finance“ nėra būtina sąlyga, itin gerų anglų kalbos žinių nereikia. Kandidatai, neatitinkantys reikalavimų, būtų apmokomi darbo vietoje.

 

Į atsargą išeinantys ir į atsargą jau išėję kariai (pareigūnai), norintys, kad Krašto apsaugos ministerijos Personalo departamentas tarpininkautų dalyvaujant bendrovės „Western Union Processing Lithuania“ darbo atrankoje, gali pateikti savo duomenis (nurodydami vardą, pavardę, telefoną, elektroninio pašto adresą, gyvenamąją vietą) žemiau esančioje formoje.

Vardas

*

Pavardė

*

Telefono numeris

*

El. pašto adresas

*

Gyvenamoji vieta

 
 
* - Taip pažymėtus laukelius būtina užpildyti
  
 
Sprendimas: Fresh Media