Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
4 5
11
18
20 23 25 26
27 28 2 3 5

 

Darbo pasiūlymai

Informacija apie darbo vietas, į kurias pretenduoti gali į atsargą išėję kariai (pareigūnai)

 

 

UAB „Defence Projects“ siūlo darbo vietas į atsargą išėjusiems kariams. Daugiau informacijos apie darbo pasiūlymus rasite čia.

Kontaktai pasiteirauti:

Tel.: 8 683 55 811

El. paštas: [email protected]  

Interneto svetainė: www.defenceprojects.eu 

 

Tarnybai (darbui) LR valstybės saugumo departamente reikalingi įvairaus išsilavinimo, kvalifikacijos, darbo patirties turintys specialistai. Jeigu Jūs galite rinkti, analizuoti žvalgybinę informaciją, dirbti su informacinėmis technologijomis, vykdyti administracines užduotis, versti įvairių sričių tekstus užsienio kalba (anglų, rusų, kinų, arabų kalbomis), atlikti fizinės saugos funkcijas, siūlome Jums atsiųsti savo CV ir motyvacinį laišką elektroniniu paštu [email protected].

  

Informacija apie konkursus į valstybės tarnybą KAS sistemoje skelbiama http://www.kam.lt/lt/personalo_politika_512/konkursai_i_valstybes_tarnyba_654.html.

  

Atrankas ir konkursus statutinių valstybės tarnautojų pareigoms užimti skelbia Muitinės departamentas prie Finansų ministerijos http://www.cust.lt/web/guest/skelbimai/laisvosdarbovietos.

 

Informacija asmenims, norintiems įsidarbinti užsienyje (ES šalyse), teikiama ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainės www.socmin.lt veiklos sritys skiltyje Darbo rinka ir užimtumas/Užimtumo ir darbo rinkos politika/Tarpininkavimo įdarbinant paslaugos.

 

KAM taip pat yra sudariusi sutartį su Lietuvos pramonininkų konfederacija, kurios atstovai yra įsipareigoję skelbti informaciją apie laisvas darbo vietas įvairiose įmonėse. Darbo skelbimus skaitykite koncerno ,,Achemos grupė” interneto svetainėje.

 

Informacija vairuotojams, turintiems C, CE, D kategorijas, apie galimybę įsidarbinti Lietuvos nacionalinei vežėjų automobiliais asociacijai „LINAVA“ priklausančiose įmonėse.

 

Kontaktai pasiteirauti:

Tel.: 8 (5) 2786 501

Faks.: 8 (5) 2786 524

El. paštas: [email protected]

Adresas: Jankiškių g. 41, Vilnius LT-02300

Informacija atnaujinta 2017.02.03
Sprendimas: Fresh Media