Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
29 3 4
6 7
17 18
20 25
26 27 28 2 3

 

Konkursai į laisvas pareigas

Krašto apsaugos ministerija 2018 m. pasitiks ne tik su pirmą kartą Nepriklausomybės istorijoje skiriamais 2 proc. BVP gynybai, bet ir su atsinaujinančia įsigijimų sistema.

 

Skaidri ir efektyvi ministerijos veikla ne tik užtikrina Lietuvos gynybos stiprinimą ir tinkamą Lietuvos kariuomenės aprūpinimą, bet ir didina visuomenės pasitikėjimą Lietuvos kariuomene. Jeigu puoselėji šias vertybės ir gali prisidėti prie stipresnės Lietuvos kariuomenės vystymo – prisijunk!

 

Šiuo metu ministerija ieško atsakingų, inovatyvių ir ambicingų įsigijimų srities specialistų:

 

GYNYBOS RESURSŲ AGENTŪRAI (GRA)

  

GRA Aprangos ir kario sistemų skyriaus vyr. specialisto  

 


2018-02-09

 

Infrastruktūros plėtros departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos skelbia konkursą Statybos priežiūros skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms eiti

 

2018-02-08

 

Infrastruktūros plėtros departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos skelbia konkursą  Statybos organizavimo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms eiti

 

2018-02-02

 

Centralizuota finansų ir turto tarnyba skelbia konkursą Darbo užmokesčio ir atsiskaitymų skyriaus vyr. specialisto pareigoms eiti

 

 

2018-02-01

 

Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija skelbia konkursą Teisės departamento Įstaigų teisinės priežiūros skyriaus vyr. specialisto pareigoms eiti

 

 

 

 

 

 


 

 

Lietuvos kariuomenė skelbia, kad yra laisvos šios darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, pareigybės:

 

 

Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Įgulų aptarnavimo tarnybos Ruklos įgulos aptarnavimo centro III valgyklos virėjas (darbo vieta Rukloje).

 

Specialūs reikalavimai. Virėjas turi turėti vidurinį išsilavinimą, ir virėjo kvalifikaciją.

 

Darbo aprašymas

Virėjas gamina patiekalus pagal nustatytus technologinius reikalavimus ir valgiaraštį; pildo maisto tvarkymo savikontrolės žurnalus; atlieka organoleptinį paruoštų patiekalų įvertinimą; atlieka paruoštų patiekalų išdavimąį atleidimo liniją ir jų išdalinimą porcijomis; užtikrina, kad pagaminto patiekalo išeiga atitiktų technologinių reikalavimų išeigas; praneša tiesioginiam viršininkui apie valgyklos technologinių įrenginių gedimus; organizuoja savo darbą pagal karių maitinimosi dienotvarkę; vykdo gamybinių patalpų bei darbo vietos einamąjį ir generalinį tvarkymą; informuoja tiesioginį viršininką apie pastebėtus trūkumus ir pažeidimus.

 

Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Įgulų aptarnavimo tarnybos Ruklos įgulos aptarnavimo centro III valgyklos maisto pusgaminių ruošėjas (darbo vieta Rukloje).

 

Specialūs reikalavimai. Maisto pusgaminių ruošėjas turi turėti vidurinį išsilavinimą išsilavinimą.

 

Darbo aprašymas

Maisto pusgaminių ruošėjas kokybiškai ir laiku plauna, valo, rūšiuoja patiekalų gamybai reikiamą kiekį daržovių, neviršydamas nustatytų pirminio apdorojimo nuostolio normų; pagamintus pusgaminius iškrauna iš įrenginių ir paskirsto į maisto gamybos patalpas ir/ar gamybinius cechus, vadovaudamasis nustatytomis pusgaminių laikymo sąlygomis; vizualiai įvertina maisto produktų, skirtų pusgaminiams gaminti, kokybę ir kilus įtarimams dėl jų kokybės, nedelsdamas informuoja tiesioginį viršininką, gamina kulinarijos ir šaltųjų patiekalų pusgaminius, laiku ir nustatytam terminui sudeda maisto pusgaminius saugojimui į šaldymo įrenginius; indų plovimo mašinomis bei rankiniu būdu plauna ir dezinfekuoja virtuvės ir stalo indus, įrankius, padėklus naudodamas tam skirtas plovimo ir dezinfekavimo priemones; laiku ir kokybiškai plauna technologinius įrenginius; maisto atliekas laiko tam tikslui skirtose patalpose ir induose, išneša šiukšles į šiukšlių konteinerius; tinkamai pagal cheminių medžiagų naudojimo instrukcijas ir taisykles paruošia dezinfekcijai skirtas priemones; laikosi įrangos bei virtuvės įrankių markiravimo reikalavimų, informuoja tiesioginį viršininką, kai markiravimą reikia atnaujinti; plauna, valo ir dezinfekuoja Valgyklos gamybines, pagalbines, administracines patalpas, WC ir dušus, tai įformindamas raštu maisto tvarkymo savikontrolės žurnaluose.

 

 

Kontaktinis asmuo – Janina Kavaliūnaitė, tel. (8 5) 211 3834, el. p. [email protected]

 

 

 

 

 

 

Informacija atnaujinta 2018.02.22
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media