Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
5
7
18 19
21 25
28 30 2

 

„Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

Baigėsi registracija į antrąjį konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ etapą

 

Registracija į antrąjį konkurso etapą baigėsi. Džiaugiamės, kad jame dalyvaus per 200 mokinių iš visos Lietuvos.

Kiekvienas užsiregistravęs mokinys 2017 m. kovo 10 d. į jo nurodytą elektroninį paštą gaus trumpą instrukciją, kaip aktyvuoti mūsų nuotolinėje mokymo sistemoje sukurtą jo vartotojo paskyrą. (Jeigu informacijos negausite, kreipkitės: [email protected], tel.: 8 5 264 8547 – galbūt nurodėte neteisingą adresą).

 

Antrasis konkurso etapas vyks kovo 29, 30 ir 31 d. (Tiksli data, laikas ir vieta bus suderinti su mokyklomis).

Trisdešimt geriausiai konkurso testą išsprendusių mokinių bus pakviesti į trečiąjį – finalinį etapą, kuriame ir paaiškės konkurso nugalėtojai. Finalas vyks Vilniuje balandžio 19-20 d.

 

 

DALYVAUK MOKSLEIVIŲ KONKURSE „KĄ ŽINAI APIE LIETUVOS KARIUOMENĘ“!

 

 Krašto apsaugos ir Švietimo ir mokslo ministerijos jau 22-ąjį kartą skelbia konkursą „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“. Jame dalyvauti kviečiami 9-12 klasių moksleiviai, kurie domisi Lietuvos gynybos ir saugumo politika, Lietuvos kariuomene, jos istorija, svarbiausiais įvykiais, įtakingiausiomis asmenybėmis.

 

Konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ tradiciškai vyksta trimis etapais. Pirmąjį etapą organizuoja mokytojai mokyklose ir gimnazijose, antrasis vyksta internetu, o trečiasis, finalinis, organizuojamas viename iš Lietuvos kariuomenės padalinių. Šiemet finalinis konkurso etapas vyks Vilniuje.

 

Pirmajame etape moksleiviai dalyvaus atrankiniame ture savo mokykloje (dėl dalyvavimo moksleiviai turi kreiptis į savo mokytojus). Už moksleivių atrankos organizavimą pirmajame etape atsakingi mokyklų mokytojai. Mokytojai nuo 2017 m. vasario 1 d. iki vasario 26 d. privalės užregistruoti atrankinio turo mokykloje nugalėtojus (daugiausiai tris iš vienos mokyklos). Registracijai reikia užpildyti šią lentelę ir ją atsiųsti el. paštu: [email protected].

 

Pasibaigus registracijai kiekvienas mokinys iki 2017 m. kovo 10 d. gaus į nurodytą elektroninį paštą trumpą instrukciją, kaip aktyvuoti mūsų nuotolinėje mokymo sistemoje sukurtą jo vartotojo paskyrą.

 

PASTABA: Mokytojai, registruodami mokinius, pasitikrinkite, ar tikrai teisingai surašėte mokinių duomenis, ypatingai – el. pašto adresą.

 

Konkurso organizatoriai antrojo etapo datą ir laiką paskelbs iki 2017 m. kovo 3 d. ir informuos mokytojus pateiktais elektroninio pašto adresais, taip pat interneto svetainėje www.kam.lt. Antrasis konkurso etapas vyks vienoje iš dalyvaujančio mokinio miesto ar rajono mokyklų, jo metu moksleiviai užduotis spręs internetu.

 

Trečiasis, finalinis, etapas vyks 2017 m. balandžio 19-20 d. Vilniuje. Į finalinį konkurso etapą pateks 30 geriausiai antrajame etape pasirodžiusių moksleivių.

 

Susikrauti visą žinių bagažą, nugalėti varžovus atrankiniame ture ir laukti antrojo konkurso etapo Jums padės literatūros sąrašas, kurį rasite čia.

________________________________________________________

 

AR GALI PRISIDĖTI PRIE KONKURSO ORGANIZAVIMO?

 

Taip, žinoma! Sugalvok konkurso klausimą ir siųsk jį adresu [email protected] iki 2017 m. kovo 1 d.

 

Nepamiršk, kad:

1. klausimas turi būti aiškiai suformuluotas;

2. turi būti pateiktas atsakymas;

3. turi būti nurodytas, jei yra, šaltinis;

4. turi būti nurodytas klausimo autoriaus vardas, pavardė (jei moksleivis – mokykla, klasė).

 

Konkursui paįvairinti galite sugalvoti vaizdinių klausimų naudodami fotografijas JPEG formatu iki 1 Mb dydžio arba vaizdo medžiagą MPEG4 (AVI) formatu iki 15 Mb dydžio.

 

Geriausi klausimai papildys konkurso klausimyną, o geriausių klausimų autorių laukia karinės tematikos prizai!

 

Sėkmės ir iki pasimatymo!

 

vrš. Linos Ambroževičiūtės nuotraukos (2016 m. konkurso nuotraukos).

 

Informacija atnaujinta 2017.03.07
Sprendimas: Fresh Media