Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 3 4 6
13
22 24 26 27
28 29 30 3

 

2017 m. KAS anonsai
2017.04.08  KAM vadovybė planuoja dalyvauti Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos organizuojamame iškilmingame Lietuvos stojimo į NATO 13 metų sukakties ir Aljanso įkūrimo 68-ųjų metinių minėjime

Balandžio 8 d. Krašto apsaugos ministerijos ir NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje (NFIU) vadovybė planuoja dalyvauti Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos (LATA) organizuojamame iškilmingame Lietuvos stojimo į NATO trylikos metų sukakties ir Aljanso įkūrimo 68-ųjų metinių minėjime Kauno rotušėje.

null
2017.04.08  Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyks atvirų durų diena

Balandžio 8 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyks atvirų durų diena. Visi svečiai galės susipažindinti su Akademijoje organizuojamomis universitetinėmis studijomis, kariniu rengimu, stojimo sąlygomis, kariūnų gyvenimu ir karininko karjeros perspektyvomis baigus Karo akademiją. Veiks karinės technikos ir ginkluotės parodą, lankytojai galės stebėti ir dalyvauti specialiai jiems organizuotuose kariniuose užsiėmimuose, išbandyti kario ekipuotę, stebėti Lietuvos kariuomenės dalinių pristatymus, vyks viduramžių riterių kova, tarpukario ir šių dienų karių operacijos, pasirodys raitoji policija ir kinologai su tarnybiniais šunimis.

null
 
Sprendimas: Fresh Media