Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Žinių archyvas (2018-07)

Ministras R. Karoblis susitiks su ES vyriausiuoju derybininku dėl „Brexit“
2018.07.04
img

Liepos 4 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitiks su Europos Sąjungos derybininku dėl Britanijos pasitraukimo iš bendrijos Micheliu Barnier.

Susitikime ministerijoje bus aptartas „Brexit“ statusas, teisiniai ir praktiniai Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES proceso aspektai, taip pat ES ir Jungtinės Karalystės ateities bendradarbiavimo galimybės saugumo ir gynybos srityje.

null
Vyriausybės nutarimuose – esminiai mobilizacijos sistemos reformos pokyčiai
2018.07.04
img

Vyriausybė liepos 4 d. patvirtino iš esmės naujus Gyvybiškai svarbių valstybės funkcijų ir Valstybinių mobilizacinių užduočių valstybės ir savivaldybių institucijoms ir įstaigoms sąrašus. Tai užtikrins mobilizacijos sistemos veikimą, sprendimų priėmimo greitį ir lankstumą mobilizacijos paskelbimo atveju.

null
Krašto apsaugos ministras R. Karoblis: „Valstybę kuria jos žmonės – garbingai tęskime Mindaugo pradėtą darbą“
2018.07.04
img

„Valstybę kuria jos žmonės, tad karaliaus Mindaugo karūnavimo – Valstybės dieną švenčiame visų mūsų indėlį į Lietuvos gerovės kūrimą. Jokia valstybė ar demokratija nebus įgali, o laisvė – tvirta, jei jos piliečiai bus pasyvūs ir abejingi, tad garbingai tęskime Mindaugo pradėtą darbą“, – sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, dalyvausiantis liepos 6 d., Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai skirtoje Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje Simono Daukanto aikštėje Vilniuje bei kituose renginiuose.

null
R. Karoblis: „Lietuva – už stipraus ES bendradarbiavimo gynybos srityje su Jungtine Karalyste išlaikymą“
2018.07.04
img

„Lietuva nuosekliai pasisako už stipraus ir plataus Europos Sąjungos bendradarbiavimo saugumo ir gynybos srityje su Jungtine Karalyste išlaikymą ir tikimės, kad „Brexit“ derybose bus pasiekti abi puses tenkinantys rezultatai“, – sakė ministras Raimundas Karoblis, liepos 4 d. susitikęs su ES vyriausiuoju derybininku Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš Europos Sąjungos klausimais Micheliu Barnier.

null
Pasaulinės reikšmės mokslininko K. Semenavičiaus veikalas „Didysis artilerijos menas“ gimtąja kalba bus pristatytas visuomenei Kaune
2018.07.03
img

„Simboliška ir nepapratai reikšminga Lietuvai, kad šiais metais švenčiant atkurtos valstybės ir kariuomenės šimtmetį, gimtąja kalba pasirodo pasaulinės reikšmės mokslininko Kazimiero Semenavičiaus, daugiau nei du šimtmečius Europoje buvęs pagrindiniu vadovėliu, veikalas „Artis magnae artilleriae“, – sako knygos pristatyme liepos 5 d. Vytauto Didžiojo karo muziejaus Didžiojoje salėje Kaune dalyvausiantis krašto apsaugos viceministras Giedrimas Jeglinskas.

null
Atnaujinta bepiločių orlaivių skrydžių virš karinių teritorijų bei karinių teritorijų fotografavimo ir filmavimo tvarka
2018.07.03
img

Įsigaliojus Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo pakeitimams, liepos 3 d. Krašto apsaugos ministerija patvirtino naują leidimų vykdyti bepiločių orlaivių skrydžius virš karinių teritorijų, taip pat karinių teritorijų filmavimo, fotografavimo ar kitokio vizualizavimo tvarkos aprašą.

Tvarkos aprašas, interaktyvus ribojimų žemėlapis su karinių teritorijų sąrašais ir kontaktiniais duomenimis, taip pat prašymo formos skelbiamos KAM tinklalapyje adresu: https://goo.gl/VHgS3M.

null
Reagavimo į orlaivius prie Baltijos valstybių sienų duomenys 2018 06 25–07 01
2018.07.02
img

Birželio 25-liepos 1 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai 6 kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media