Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Žinių archyvas (2017-11)

Apdovanoti T. Dambrausko fotokonkurso „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2016-2017“ nugalėtojai
2017.11.23
img

 

Nugalėtojų nuotraukos 

Nuotraukos iš renginio

 Lietuvos kariuomenės atkūrimo 99-ųjų metų išvakarėse Valdovų rūmuose apdovanoti Tado Dambrausko fotokonkurso „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2016 –2017“ nugalėtojai. Geriausių nuotraukų autoriams apdovanojimus įteikė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas, specialius prizus nugalėtojams skyrė ir konkurso rėmėjai.

null
Atkurtai Lietuvos kariuomenei - 99-eri
2017.11.23
img

„Kariuomenė 100-metį pasitinka būdama stipriausia nuo jos įkūrimo, ir tai - karių pasiaukojamo darbo ir garbingai atliktos tarnybos rezultatas. Galime didžiuotis turintys profesionalią ir patikimą, gebančią vykdyti visas iškeltas užduotis ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse misijose bei pratybose, Lietuvos žmonių ir sąjungininkų vertinamą Lietuvos kariuomenę“, – sveikindamas Lietuvos karius sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

null
Lietuvos karo akademija vadovaujasi aukštais veiklos standartais
2017.11.23
img

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje krašto apsaugos ministro Raimundo Karoblio vadovaujamai delegacijai buvo pristatyta planuojama Lietuvos karo akademijos 2018–2024 metų strategija. Akademijos vadovybė supažindino su svarbiausiomis kryptimis, kurios lems pagrindinius akademijos veiklos pokyčius.

null
Karo akademijoje paminėta Lietuvos kariuomenės diena
2017.11.23
img

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos bendruomenė lapkričio 22 d. minėjo Lietuvos kariuomenės dieną ir kariuomenės 99-ąsias atkūrimo metines. Kariams, kariūnams ir akademijos darbuotojams susirinkus aikštėje vyko iškilminga šventinė rikiuotė, vėliavų pakėlimas, buvo įteikti apdovanojimai labiausiai nusipelniusiems Karo kademijos kariams ir kariūnams.

null
Vilniuje paminėta Lietuvos kariuomenės diena
2017.11.23
img

Vaizdo medžiaga (aut. srž. sp. Lukas Tamošiūnas)

 

Ministro R. Karoblio kalba Kariuomenės dienos proga

 

Kariuomenės vado gen. ltn. J. V. Žuko kalba Kariuomenės dienos proga

 

„Kariuomenė 100-metį pasitinka būdama stipriausia nuo Nepriklausomybės atkūrimo. Didžiuojuosi matydamas, kaip stiprėja Lietuvos kariuomenė, auga jos karių gretos ir toliau didėja Lietuvos žmonių parama kariuomenei. Tai - jūsų nepriekaištingos tarnybos ir pasiaukojimo rezultatas“, – sveikindamas Lietuvos karius lapkričio 23 d. Vilniaus Katedros aikštėje sakė krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

null
Bus apdovanoti T. Dambrausko fotokonkurso „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2016-2017“ nugalėtojai
2017.11.22
img

Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse, lapkričio 22 d. Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose Vilniuje vyks Tado Dambrausko fotokonkurso „Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2016-2017“ parodos ir katalogo pristatymo ir geriausių nuotraukų autorių apdovanojimo ceremonija. Ceremonijoje dalyvaus ir nugalėjus pasveikins krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

null
Lietuvos kariuomenės dienos proga surengta ministro ir kariuomenės vado spaudos konferencija
2017.11.22
img

Spaudos konferencijos  vaizdo medžiaga  (I dalis:- Ministro ir kariuomenės vado pasisakymai)

Spaudos konferencijos vaizdo medžiaga  (II dalis: klausimai-atsakymai)

 

„100-uosius metus Lietuvos kariuomenė pasitinka būdama stipriausia nuo jos atkūrimo“, – sako krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, tačiau pabrėžia, jog tolimesniam kariuomenės stiprinimui būtina užtikrinti svarbiausių krašto apsaugos prioritetų įgyvendinimą: didinti profesinės karo tarnybos patrauklumą, plėsti šaukimą į privalomąją pradinę karo tarnybą, užtikrinti ginkluotės ir infrastruktūros modernizaciją bei stiprinti ryšius su sąjungininkais. R. Karoblis taip pat pabrėžia, jog sprendimas krašto apsaugai skirti 2 proc. BVP rodo, jog Lietuva realistiškai vertina saugumo grėsmes ir yra pasirengusi atitinkamai stiprinti savo gynybą.

null
Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas įteiks ES medalius operacijoje ,,Sophia“ dalyvavusiems kariams
2017.11.22
img

Lapkričio 23 d. Karinių jūrų pajėgų kariai Lietuvos kariuomenės dieną minės itin iškilmingai – rikiuotės Karo laivų flotilėje metu bus įteikti Europos Sąjungos medaliai šiais metais tarptautinėje operacijoje Viduržemio jūroje ,,Sophia“ dalyvavusiems dviejų Laivo apžiūros grupių kariams. 24 medalius įteiks ir karius pasveikins Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius ir Karinių jūrų pajėgų vadas jūrų kpt. Arūnas Mockus.

null
Lietuvoje lankysis Belgijos gynybos ministras, susitiks su NATO batalione Lietuvoje tarnaujančiais belgų kariais
2017.11.22
img

Lapkričio 24 d. Lietuvoje lankysis Belgijos gynybos ministras Stevenas Vandeputas (Steven Vandeput) ir parlamentarų delegacija. Su svečiais susitiks krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, ministerijos ir kariuomenės vadovybė, vyks dvišalis Lietuvos ir Belgijos gynybos ministrų susitikimas. Vėliau Lietuvos ir Belgijos ministrai vyks į Ruklą, kur aplankys šiuo metu dislokuotoje tarptautinėje NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinė grupėje tarnaujančius Belgijos karius.

null
Vyko Lietuvos ir Jungtinės Karalystės dvišalės konsultacijos kibernetinio saugumo klausimais
2017.11.22
img

Lapkričio 20-21 d. krašto apsaugos viceministro Edvino Kerzos vadovaujama delegacija dalyvavo Jungtinės Karalystės gynybos ministerijoje vykusiose dvišalėse konsultacijose. Krašto apsaugos ministerijos atstovai susitiko su Jungtinės Karalystės Lordų rūmų vadovo pavaduotoju Earl Howe ir Nacionalinio saugumo valdybos direktoriaus pavaduotoju Nick Dean. Konsultacijų metu Lietuvos ir Jungtinės Karalystės atstovai pagrindinį dėmesį skyrė kibernetinio saugumo dimensijai ir su ja siejamo dvišalio bendradarbiavimo klausimams aptarti.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media