Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Krašto apsaugos ministras nurodė atlikti neplaninį vykdomų kariuomenės pirkimų kokybės patikrinimą

2016.08.31
image

Rugpjūčio 31 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pavedė už įsigijimų kontrolės priežiūrą atsakingam ministerijos Įsigijimų departamento Įsigijimų valdymo ir priežiūros skyriui skubos tvarka patikrinti šiais metais Lietuvos kariuomenės sudarytas pirkimo-pardavimo sutartis ir dar vykdomus konkursus, kurie yra minimi Viešųjų pirkimų tarnybos medžiagoje.

 

„Siekdamas turėti objektyvią informaciją ir aiškius atsakymus į Viešųjų pirkimų tarnybos pateiktas išvadas, o taip pat užtikrinti Lietuvos žmones, kad krašto gynybai skirti pinigai būtų tikslingai naudojami, nurodžiau patikrinti ne tik šiuo metu Lietuvos kariuomenės vykdomus įsigijimų konkursus, bet ir jau pasirašytas sutartis, ypač, atkreipiant dėmesį į tuos konkursus, kuriuose dalyvavo tik vienas tiekėjas“, – teigia ministras J. Olekas.

 

Siekiant sustiprinti krašto apsaugos sistemoje (KAS) vykdomų pirkimų vidaus kontrolės sistemą, 2015 m. sausio 1 d. Krašto apsaugos ministerijos Įsigijimų departamente buvo įsteigtas naujas Įsigijimų valdymo ir priežiūros skyrius. Jo pagrindinis uždavinys yra prižiūrėti, kaip KAS perkančiosios organizacijos, atlikdamos viešuosius pirkimus, laikosi viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų ir vykdo kitas prevencinės kontrolės funkcijas.

 

Krašto apsaugos sistemoje centralizuotus pirkimus vykdo penkios perkančiosios organizacijos - Krašto apsaugos ministerija (KAM), Lietuvos kariuomenė, Kibernetinio saugumo ir telekomunikacijų tarnyba prie KAM, Infrastruktūros plėtros departamentas prie KAM ir Vyriausybinių ryšių centras prie KAM. 2015 metais daugiausiai centralizuotų pirkimų vykdė Lietuvos kariuomenė, iš viso - 230. Kibernetinio saugumo ir telekomunikacijų tarnyba per šį laikotarpį įvykdė 120, Infrastruktūros plėtros departamentas – 26, Krašto apsaugos ministerija - 23, Vyriausybinių ryšių centras – 12 centralizuotų pirkimų.

 

Su šia tema susiję pranešimai:

 

 

 

Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomenė jau dvejus metus siekia įrodyti galimą sukčiavimą įsigyjant virtuvės įrangą. Skaitykite čia. 

 

 

 

 

 

2016-09-02 14:51

viesulas

Daktariukšti Oleka reikia teisti karo lauko tribunolo įstatymo tvarka. O dabar prasidėjo " ŽAIDIMAS " kaip visuomet Lietuvoje kaltu nebū na. Tik vargšą žmogelį pasodins be kaltės. Todėl kad konstitucija supuvus ir prezidentės piniginėje voliojasi. Pagarbiai, Viesulas
2016-09-01 10:03

DMB

tai jau taip...mūsų KA daro neplaninius patikrinimus kurie susiję su "babkių" galimu grobstymu, o rytiniai kaimynai neplaninius kovinės parengties patikrinimus...
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media