Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM pasipuošė nauja emblema

2015.07.30
image

Atsižvelgdamas į departamento darbuotojų idėjas ir pasiūlymus Lietuvos kariuomenės vyresnysis patarėjas Giedrius Reimeris Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentui prie Krašto apsaugos ministerijos sukūrė naują emblemą. Joje pavaizduotas stilizuoto Lietuvos žemėlapio viduryje skambantis varpas su Vyčio atvaizdu, kviečiantis visas Lietuvos valstybės institucijas ir piliečius mobilizuotis ir būti pasiruošusiems pasipriešinti, iškilus pavojui valstybei.

 

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM jau 18 metų sėkmingai ir kryptingai rengia civilinę visuomenę mobilizacijai, siekdamas įgyvendinti savo viziją – formuoti valstybėje darnią mobilizacijos sistemą, atitinkančią valstybės nacionalinio saugumo ir visuomenės interesus.

 

Departamentas dalyvauja formuojant valstybės mobilizacijos, priimančiosios šalies paramos ir pilietinio pasipriešinimo politiką, administruoja civilinių mobilizacijos institucijų ir ūkio mobilizacijos subjektų pasirengimą mobilizacijai ir priimančiosios šalies paramai teikti, jų dalyvavimą rengiantis ir teikiant priimančiosios šalies paramą, taip pat mobilizacijos ir demobilizacijos vykdymą.

 

Nuo 2015 m. sausio 1 d. prie departamento prijungus Pilietinės gynybos centrą, anksčiau buvusį prie Krašto apsaugos ministerijos, buvo papildyti departamento uždaviniai ir funkcijos, siekiant sustiprinti veiklą pilietinio, tautinio ir patriotinio ugdymo srityje bei susieti ją su piliečių parengimo valstybės gynybai veikla.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media