Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Žinių archyvas (2011 - 11)

Karo akademija siekia būti atvira ieškant dingusių dviejų kariūnų
2011.11.07
img

Vaizdo įrašas

 

Lapkričio 7 d. Karo akademijoje surengta spaudos konferencija, per kurią žiniasklaidos atstovai informuoti apie situaciją, susidariusią dingus dviem akademijos kariūnams.

 

 „Mes dedame visas pastangas, kad dingę kariūnai būtų surasti ir jiems būtų viskas gerai, - spaudos konferencijoje pabrėžė akademijos viršininkas pulkininkas Gintaras Bagdonas. - Palaikome ryšį ir bendradarbiaujame su Policijos departamentu prie VRM, Karo policija ir dingusių kariūnų artimaisiais. Akademija siekia būti atvira visuomenei, todėl viešai ir su kitomis institucijomis sprendžiame iškilusias problemas.“

null
Lietuvos karo akademijoje rengiama spaudos konferencija
2011.11.06

Lapkričio 7 d., pirmadienį, 14:00 val., Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje rengiama spaudos konferencija dėl dingusių Karo akademijos kariūnų.

 

 

null
Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė su Kauno meru aptarė bendrus KAM ir savivaldybės projektus
2011.11.05
img

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė šeštadienį, lapkričio 5 d., susitiko su Kauno savivaldybės meru Andriumi Kupčinsku.

 

Susitikimo metu aptarti dar praėjusioje Kauno m. savivaldybės kadencijoje pradėti, tačiau po savivaldybių rinkimų sustabdyti bendri Krašto apsaugos ministerijos ir savivaldybės projektai. Susitikime kalbėta apie Karinių oro pajėgų (KOP) II-ojo Paieškos ir gelbėjimo darbų posto Kaune perkėlimą.

null
Vilniaus įgulos karininkų ramovėje atidaroma nuotraukų paroda „Solidarumas su Lietuva. Lietuvos Lenkijos susitikimai 1988–1994“
2011.11.05
img

Lapkričio 8 dieną 17 val. Vilniaus įgulos karininkų ramovė (Pamėnkalnio g. 13) kviečia į nuotraukų parodos „Solidarumas su Lietuva. Lietuvos Lenkijos susitikimai 1988–1994“ atidarymą ir šventinį koncertą, skirtą  Lenkijos Respublikos Nepriklausomybės dienos paminėjimui.

 

Parodą sudaro 15 nuotraukų stendų, kuriuose išsamiai pristatoma Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio ir Lenkijos „Solidarumo“ veikla, nepriklausomybės atkūrimo procesai, pirmieji oficialūs šalių vadovų susitikimai, jų metu priimti susitarimai.

null
Karo akademijoje baigėsi pirmoji moksleivių karinė stovykla
2011.11.05
img

Lapkričio 4 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje (LKA) Vilniuje baigėsi vyresniųjų klasių moksleiviams skirta pilietinė karinės stovykla, kurią kartu su akademija organizavo Atlanto sutarties Lietuvos bendrija.

 

Akademijos viršininkas pulkininkas Gintaras Bagdonas padėkojo visiems stovyklos dalyviams ir įteikdamas diplomus linkėjo moksleiviams toliau atkakliai siekti savo tikslų, ypač jei jie yra susiję su Lietuvos ateitimi ir saugumu. „Esu tikras, kad stovykla jums buvo naudinga, todėl, tikiuosi, kad ne paskutinį kartą vilkite kario uniformą ir atliekate Lietuvos kariams skirtas užduotis, – kalbėjo pulkininkas. – Tikimės, kad įspūdžiais ir įgyta patirtimi pasidalinsite su savo draugais, kurie galbūt taip pat pradės domėtis karo tarnyba.“

null
Dedamos visos pastangos, kad būtų rasti dingę kariūnai
2011.11.05

Lietuvos karo akademija deda visas pastangas, kad būtų rasti šių metų spalio 28 d. iš akademijos išleisti ir iki šiol į tarnybos vietą negrįžę du kariūnai. Kol kas nėra jokių žinių apie galimą kariūnų buvimo vietą.

null
Lietuvoje vyksta NATO pratybos „Tvirta jungtis 2011“
2011.11.04
img

Fotogalerija

Nuo lapkričio 1 d. Lietuvos kariuomenės Pabradės poligone vyksta NATO organizuojamos pratybos „Tvirta jungtis 2011“. Pratybose vertinamas Jungtinių pajėgų ir Sąjungininkų pajėgų vadaviečių perdislokuojamo jungtinio štabo elemento pasirengimas vadovauti tarptautinėms pajėgoms, kurios yra paskirtos budėti NATO greitojo reagavimo pajėgose (angl. NRF) 2012 metais.

 

null
Lietuvos kariuomenės vadas Ukrainoje aptarė šalių karinį bendradarbiavimą
2011.11.04
img

Lapkričio 2–3 d. Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius ir jį lydinti delegacija lankėsi Kijeve (Ukrainoje), kur susitiko su Ukrainos gynybos ministru Mykhailu Yezheliu (Mykhailo Yezhel) ir Ukrainos karinių pajėgų Generalinio štabo viršininku generolu pulkininku Hryhorii’jumi Pedchenko (Hryhorii Pedchenko).

null
Moksleiviai jėgas išbandys karinėje stovykloje
2011.11.03
img

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje (LKA) lapkričio 2–4 d. organizuojama pilietinė karinė stovykla, skirta Atlanto Sutarties Lietuvos bendrijos (LATA) vyresniųjų klasių moksleiviams.

 

Akademijos viršininkas pulkininkas Gintaras Bagdonas džiaugiasi, kad karinėje stovykloje savo jėgas išbandyti nori daug moksleivių ir jau mokykloje pradeda domėtis karininkų tarnyba bei jų gyvenimo būdu.

null
Goro provincija bus geriau pasirengusi padėti nuo sausros nukentėjusiems žmonėms
2011.11.03
img

Tarptautinės bendruomenės lėšomis Afganistano Goro provincijoje įrengiama vieta, kur bus laikomos maisto atsargos. Jau yra išbetonuoti dveji iš keturių pamatų, ant kurių bus įrengiamos palapinės, sutalpinsiančios apie 10 t grūdų.

 

 

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media