Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Dainavos apygardos 1-osios rinktinės kariai pagerbė žuvusių karių savanorių ir partizanų atminimą

2009.10.30
image

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės kariai kaip ir kiekvienais metais prieš Vėlines aplanko Alytaus ir Marijampolės apskričių karių savanorių ir partizanų kapus. Kariai savanoriai sutvarko žuvusiųjų už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę kapus, uždega žvakutes, padeda gėlių ir tylos minute pagerbia žuvusiuosius.

 

Šiais metais kariai žvakutes uždegė ant karių kapų Alytaus miesto Šv. Angelų Sargų bažnyčios šventoriuje, kur palaidoti karininkas Aantanas Juozapavičius, savanoris Artūras Sakalauskas ir 114 Lietuvos savanorių, žuvusių kovose už Lietuvos nepriklausomybę. Alytaus miesto Daugų kapinėse pagerbtas žuvusių Dainavos apygardos partizanų atminimas. Aplankyti ir sutvarkyti kapai Lazdijų r. Kalniškės mūšio vietoje, Lazdijų miesto, Krosnos, Kapčiamiesčio, Leipalingio miestelių, Druskininkų miesto, Alytaus r. Daugų, Rumbonių, Simno miestelių, Senosios Varėnos ir Varėnos r. Merkinės, Perlojos miestelių bei Babriškių kapinėse.

 

Marijampolės apskrityje kariai sutvarkė Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Vilkaviškio miesto bei Vilkaviškio r. Alvito kapinėse esančius žuvusių karių ir savanorių kapus, aplankė Tauro apygardos štabo vietą Skardupio kaime. 

 

Žuvusių karių ir savanorių kapus kariai taip pat aplanko minėdami Lietuvos kariuomenės, Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienas.

 

Asta Kazlauskienė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-oji rinktinė.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media