Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Tarnybą Goro provincijos atkūrimo grupėje baigė pirmieji Danijos kariai

2006.01.03
image

Gruodžio 31 d. Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės antrosios pamainos (PAG-2) kariai iškilmingoje rikiuotėje atsisveikino su danų kariais, kurie atlikę šešių mėnesių misiją pirmosiomis naujųjų metų dienomis grįžta namo.

 

Lietuvos vadovaujamoje Goro provincijos atkūrimo grupėje užduotis vykdė šešių danų karių mobilioji ryšio ir stebėjimo grupė ir keturi štabo karininkai.

 

Likus tik kiek daugiau nei devyniom valandom iki Naujųjų metų sutikimo PAG-2 kariai išsirikiavo vėliavų aikštėje. Trumpos ceremonijos metu žodį tarė PAG-2 vadas pulkininkas Gintaras Ažubalis. Pulkininkas dėkojo danų kariams už puikiai vykdytas pareigas ir profesionalumą bei linkėjo jiems laimingai sugrįžti namo.

 

Įvertinant danų karių nuopelnus, jie buvo apdovanoti NATO medaliais. Atsakomąją kalbą danų karių vardu tarė majoras Carsten Carstensen. Majoras pažymėjo, kad danų kariai, petys petin vykdydami užduotis misijos metu, ne tik aukštai įvertino savo kolegų iš Lietuvos profesionalumą, bet ir nuoširdžiai susidraugavo su lietuviais.

 

Išvykstančius karius pakeis nauja Danijos karių grupė, kuri toliau vykdys užduotis Lietuvos vadovaujamoje PAG iki liepos mėnesio.

 

 

PAG-2 atstovas spaudai majoras Albertas Dusevičius.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media