Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Krašto apsaugos ministerijos sekretorius R. Norkus dalyvaus NATO ir ES pareigūnų susitikimuose

2005.01.15

Sausio 16–18 d. Krašto apsaugos ministerijos sekretorius Renatas Norkus Vokietijoje, Oberammergau mieste, dalyvaus NATO gynybos planavimo simpoziume.

 

Susitikimo metu bus aptariami svarbiausi NATO gynybos planavimo politikos aspektai – NATO politinės gairės, gynybos planavimo ateities perspektyvos bei NATO ir ES pastangos derinti savo gynybos planavimo procesus.

 

R. Norkus pristatys Lietuvos poziciją dėl NATO transformacijos, ateities iššūkių ir uždavinių bei pateiks siūlymus dėl pagrindinių temų NATO viršūnių susitikimui, vyksiančiam šių metų lapkričio mėnesį Rygoje (Latvijoje).

 

Kasmet rengiamas simpoziumas yra vienas svarbiausių neformalių NATO pareigūnų, atsakingų už gynybos planavimą, susitikimų.

 

Sausio 19–20 d. Vienoje (Austrijoje) R. Norkus dalyvaus ES gynybos politikos direktorių neformaliame susitikime, kur pasisakys dėl ES ilgalaikės karinės vizijos strategijos, ES karinių pajėgumų planavimo.

 

Susitikimo metu taip pat bus aptarti klausimai dėl ES kovinių grupių, ES vykdomų operacijų.

 

Vizitų metu taip pat yra planuojami KAM sekretoriaus R. Norkaus dvišaliai susitikimai su Danijos, JAV, Lenkijos, Vokietijos atstovais bei trišalis susitikimas su Latvijos ir Estijos kolegomis.

 

Sausio 19 d. R. Norkus apsilankys George C. Marshall saugumo studijų centre Garmiše-Partenkirchene (Vokietija), kur susitiks su centro direktoriumi John Rose. Susitikimo metu bus aptarti galimi Lietuvos ir centro bendradarbiavimo projektai.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media