Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

Žinių archyvas (2005 - 12)

Kariai dalino kalėdines dovanas vaikų globos namų auklėtiniams
2005.12.27
imgKrašto apsaugos ministerija rengė kalėdinę akciją globos namų vaikams. Akcijos metu Krašto apsaugos ministerijos atstovai, kariai ir Kalėdų senelis aplankė maždaug 800 vaikų. Šiemet buvo aplankyti dešimt Lietuvos kariuomenės dalinių globojamų vaikų namų.
null
Kariuomenės vado šventinis sveikinimas
2005.12.23
null
Kalėdinė labdaros akcija Karinėse jūrų pajėgose
2005.12.23
imgArtėja ilgai lauktos šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventės. Miesto gatvėse šurmuliuoja šventiška dvasia. Žmonės renka dovanas savo artimiesiems, puošia namus, ruošia šventinį stalą. Karinių jūrų pajėgų kariai šiemet, kaip ir kasmet, taip pat surengė labdaros akciją globos namų auklėtiniams. Už akcijos metu surinktas lėšas – 1,3 tūkst. litų – karių globojamiems vaikų globos namų auklėtiniams nupirktos kalėdinės dovanėlės.
null
Žurnalistai kviečiami į „Metų plunksnos” apdovanojimą
2005.12.23
Gruodžio 28 d. 11 val. Krašto apsaugos ministerijoje vyks ministerijos vadovybės susitikimas su žiniasklaida. Renginio metu bus įteiktas tradicinis „Metų plunksnos” apdovanojimas ir padėkos labiausiai šiais metais pasižymėjusiems žurnalistams už iniciatyvumą, atkaklumą ir nuoširdų darbą informuojant apie krašto apsaugą.
null
Lauko pajėgų vadas kartu su kariais susės prie bendro Kūčių stalo
2005.12.23
Gruodžio 24 d. Lauko pajėgų vadas brigados generolas Arvydas Pocius, pavaduojantis ir kariuomenės vadą, Kūčių vakarienę švęs ir kalėdaičiais dalinsis su Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono (Vilnius) kariais. Štabo bataliono vadas pulkininkas leitenantas Vidas Eidukas sakė, kad kartu su šiame dalinyje tarnaujančiais kariais šventinėje vakarienėje dalyvaus ir vaikai iš globos namų, taip pat svečiuosis kariai iš motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas”, vyriausiasis kariuomenės kapelionas pulkininkas Juozas Gražulis.
null
Lietuva išlaikys savo įsipareigojimus koalicijos partneriams Irake
2005.12.23
Lietuvos krašto apsaugos ir užsienio reikalų ministrai sveikina ir teigiamai vertina Irake sėkmingai įvykusius rinkimus, kurie suteikia viltį toliau didinti stabilumą ir gerinti saugumo situaciją Irake. Įvykę rinkimai leis Irako vyriausybei palaipsniui perimti saugumo ir stabilumo situacijos kontrolę šalyje. Tam, kad užtikrintų sklandų perėmimo procesą, Lietuva yra ir pasiliks aktyvi koalicijos narė ir toliau pasiliks operacijoje Irake, neatsisakydama savo karinio indėlio ir kitų įsipareigojimų koalicijai ir partneriams.
null
Kalėdas kariai sutiks prie bendro švenčių stalo
2005.12.22
imgŠias Kalėdas toli nuo Lietuvos sutiks daugiau nei 250 Lietuvos karių, tarnaujančių tarptautinėse misijose Afganistane, Irake, Kosove, Bosnijoje ir Hercegovinoje. Prie bendro Kūčių stalo kariai susės gruodžio 24 d., laužys kalėdaičius ir vaišinsis kūčiukais. LITDET-5 būrio kariai, atliekantys misiją Irake, Kalėdų proga sulauks dovanėlių iš Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono vadovybės ir namiškių. Karius, tarnaujančius LITCON-6 būryje aplankys Tauragės kapelionas kapitonas Remigijus Monstvilas. KFOR-13 būrio kariai, tarnaujantys Kosove, Kūčių vakarienei bandys pasigaminti dvylika lietuviškų patiekalų. Afganistane tarnaujantys PAG-2 kariai jau papuošė iš Lietuvos atsiųstas keturias eglutes, o Kūčių vakarą laisvi nuo tarnybos kariai susiburs šventinei vakarienei. Kariai planuoja šventes sutikt linksmai: tie, kurie nevykdys užduočių, surengs tarnybos draugams įvairių žaidimų ir konkursų. Dalis karių grįš atostogų į Lietuvą.
null
Karo akademijoje baigėsi tarptautiniai oro pajėgų kapitonų kursai
2005.12.22
Gruodžio 20 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje baigėsi tarptautiniai oro pajėgų kapitonų kursai. Antrą kartą surengtų kursų klausytojus pasveikino Karinių oro pajėgų (KOP) štabo viršininkas pulkininkas Edmundas Adomynas ir akademijos viršininkas pulkininkas Arūnas Balčiūnas. Kursų baigimo pažymėjimai buvo įteikti 14 klausytojų: keturiems Lietuvos KOP karininkams, penkiems Latvijos ir penkiems Estijos KOP karininkams. Tarp absolventų viena moteris – KOP Mokymo centro instruktorė kapitonė Svajonė Akulauskienė.
null
Švenčių išvakarėse surengta vakaronė misijoje tarnaujančių karių artimiesiems
2005.12.22
imgGruodžio 21 d. Lietuvos Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotajame pėstininkų batalione įvyko jau tradicija tapęs tarptautinėje misijoje Al Hillah mieste tarnaujančių karių artimųjų susitikimas su bataliono vadovybe. Artėjant pačioms gražiausioms metų šventėms – šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams – bataliono vadas mjr. Ramūnas Baronas nuoširdžiai dėkojo karių artimiesiems už jų kantrybę, dvasinę stiprybę moraliai palaikant misijoje esančius karius. Susitikimo metu buvo suorganizuotas tiesioginis telefoninis ryšys su Iraku, kurio metu LITDET 5 būrio vadas vyr. ltn. Nerijus Rocevičius visų karių šiuo metu tarnaujančių toli nuo tėvynės vardu perdavė sveikinimus ir linkėjimus artimiesiems. Kariams taip pat buvo perduoti nuoširdžiausi linkėjimai ne tik nuo Birutės bataliono vadovybės, bet ir karių artimųjų.
null
Šventinis krašto apsaugos ministro sveikinimas
2005.12.22
null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media