Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 3 4 5
9
14 18 19
21 26
27 29 31 1 2

 

 

JAV prezidentas pasveikino būsimąjį Lietuvos karininką

2002.11.21
Lapkričio 20 d. Prahoje vykstančioje Atlanto sutarties jaunimo asociacijos konferencijoje JAV Prezidentą Georgeā€™ą Bushā€™ą pristatė būsimasis Lietuvos karininkas Giedrimas Jeglinskas. Jis šiuo metu mokosi JAV karinės aukštosios mokyklos West Pointā€™e ketvirtame kurse.
Į NATO viršūnių susitikimą atvykęs JAV prezidentas Georgeā€™as Bushā€™as šioje konferencijoje sakė sveikinimo kalbą.
Konferencijoje taip pat dalyvauja ir jaunimo delegacija iš Lietuvos, kartu su Baltijos šalių atstovais vykusi į Čekiją BALTBUS-u.
Kaip pranešė telefonu iš Prahos Lietuvos kariuomenės vadas gen. mjr. Jonas Kronkaitis, būsimasis Lietuvos karininkas buvo pristatytas G. Bushā€™ui prieš oficialiąją dalį. JAV Prezidentas paspaudęs G. Jeglinskui ranką pristatė jį JAV valstybės sekretoriui Colinā€™ui Powelā€™ui bei kitiems savo delegacijos nariams. G.Bushas paragino visus įsidėmėti šį vaikiną iš Lietuvos, studijuojantį Amerikos karo akademijoje.
Prezidentas G. Bushā€™as savo kalbos pradžioje kreipdamasis į G. Jeglinską vardu pasakė: "West Pointā€™ ui yra garbė, kad jūs ten mokotės, o Lietuva gali jumis didžiuotis."G. Jeglinskas gimė 1979 m. balandžio 22 d. Kaune. 1997 m. baigė gimnaziją ir įstojo į Kauno technologijos universiteto vadybos fakultetą. Puikiai mokėsi anglų kalbą, jam sekėsi tikslieji mokslai. Po pirmo kurso Giedrimas, pamatęs skelbimą apie priėmimą į West Pointā€™ą, nutarė išbandyti laimę ir jam pasisekė. Jau ketvirtus metus mokydamasis Amerikoje vaikinas sakė nesigailįs dėl tokio kariško sprendimo ir ruošiasi grįžti tarnauti Lietuvos kariuomenėje.
Kariuomenės vadovybės atstovė spaudai D.Bičkauskienė
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media