Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
2 5
13
14 15 17 19
21 23 24 26
29 30 31 3

 

JAV pareigūnė kalba apie būsimą NATO plėtrą

2001.11.06
Lietuvoje viešinti JAV Valstybės departamento aukšta pareigūnė Heather Conley lapkričio 5 d. susitiko su krašto apsaugos ministru Linu Linkevičiumi.
Valstybės departamento Europos ir Eurazijos biuro pasekretorės pavaduotoja H.Conley padėkojo už Lietuvos žmonių itin jautrią reakciją, pareikštą užuojautą ir paramą po teroristų atakų prieš Vašingtoną ir Niujorką. "Esame stipresni ir dar labiau susitelkę kovai su terorizmu", - sakė viešnia, pažymėdama, kad bus kovojama ne vien karinėmis, bet daugiausia – politinėmis ir ekonominėmis priemonėmis.
H.Conley teigimu, ekstremistų išpuolis ir prasidėjusi kampanija prieš teroristus nesustabdys NATO plėtros – tik sustiprins šį procesą.
Ministras L.Linkevičius aukštai įvertino JAV nuolatinę paramą Lietuvai rengiantis narystei Aljanse. "Stengsimės būti geri jūsų partneriai", - sakė Lietuvos krašto apsaugos ministras.
L.Linkevičius atkreipė dėmesį, kad krašto gynyba yra viena ir prioritetinių Lietuvos politikos krypčių. Tai garantuoja dvylikos politinių partijų gynybos susitarimas, numatantis krašto apsaugai skirti 2 procentus bendrojo vidaus produkto.
JAV Valstybės departamento pareigūnės H.Conley atsakomybės sritis – dvišaliai santykiai su Europos Šiaurės, Baltijos ir Europos Vidurio šalimis.
Iš Vilniaus H.Conley vyks Lenkiją, kur dalyvaus konferencijoje skirtoje kovai su terorizmu.
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media