Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
29
7 9
11 13
22
30
3 5 7

 

NATO pajėgų integravimo vieneto atstovai savo veiklą pristatė Vilniaus „Rotary“ klubo nariaims

2016.01.25
image

 

Sausio 19 d. NATO pajėgų integravimo vieneto (NPIV) kariai lankėsi Lietuvoje veikiančiame Vilniaus „Rotary“ klubo susirinkime. Apsilankyti klubo renginyje NPIV atstovus pakvietė Vilniaus „Rotary“ klubo prezidentas architektas Augis Gučas. Klubo prezidentas taip pat yra paveldosaugos ekspertas ir nuolatinis Vilniaus paveldosaugos komisijos narys.

 

„Viso pasaulio kariuomenės turi glaudžiai bendradarbiauti su visuomene – civilinėmis organizacijomis, verslo srities profesionalais ir kitomis organizacijomis, nes be jūsų paramos, jūsų supratimo ir atsidavimo, ne viena pasaulio šalies kariuomenė nebus stipri ir negalės atlikti savo užduočių. Todėl labai džiaugiuosi gavęs pakvietimą atvykti į Vilniaus „Rotary“ klubo susirinkimą ir su savo kolektyvu jums pristatyti, ką NATO vienetas veikia Lietuvoje. Pirmiausia,  norėčiau labai padėkoti Lietuvos žmonėms už didelę paramą kuriant NPIV Vilniuje. Taip pat norėčiau padėkoti už paramą  krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui, mano kolegai Jungtinio štabo viršininkui brigados generolui Vilmantui Tamošaičiui,“ – sakė NPIV vadas plk. Jakobas Larsenas.

 

nfiu vadas   

NPIV vieneto veiklą pristato vieneto vadas plk. Jakobas Larsenas.

 

nfiu sutikimas

NPIV vadas plk. Jacobas Larsenas su „Rotary“ klubo nariais.

 

NPIV vado pavaduotojas plk. ltn. Mindaugas Petkevičius „Rotary“ klubo nariams išsamiau pristatė NATO pajėgų integravimo vieneto misiją ir užduotis. Po pristatymo NPIV atstovai sulaukė klausimų. Nemažai jų buvo labai tikslūs ir liudijantys apie tai, kad klubo nariai puikiai išmano saygumo ir gynybos situaciją ir problemas –  Tarp klubo narių yra Lietuvos šaulių sąjungos narių ir buvusių karių. Klubo prezidentas Augis Gučas pasidžiaugė, kad NATO štabo, veikiančio Lietuvoje, atstovai sutiko atvykti į klubo susitikimą ir pristatyti savo veiklą, taip pat paminėjo, kad Vilniaus „Rotary“ klubą senai sieja geri ryšiai su Lietuvos kariuomene.

 

nfiu vadas  

„Rotary“ klubo nariai, tarp kurių - krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, bendrauja su NPIV vadu plk. Jacobu Larsenu ir jo pavaduotoju plk. ltn. Mindaugu Petkevičiumi. 

 

 

nfiu personalas

 

Susitikimo pabaigoje NPIV vadas pulkininkas Jakobas Larsenas padėkojo klubo nariams už šiltą priėmimą ir už bendradarbiavimą, taip pat pasidalijo prisiminimais iš akstesnių susitikimų su Palangos ir Šaulių oro uosto direkcijomis, su krašto apsaugos ir užsienio reikalų ministrais, „Biovela“ fabriko darbuotojais ir Santariškių klinikų medikais.

 

 

nfiu bendra

 

NATO pajėgų integravimo vieneto sėkmingai veiklai svarbus glaudus bendradarbiavimas ir ryšiai su priimančiosios šalies valstybės, savivaldybių ir nevyriausybinėmis organizacijomis, taip pat pramonės, verslo, kultūros, švietimo, kitų visuomenės interesams atstovaujančių grupių atstovais.

 

 

 

NATO pajėgų integravimo vieneto nuotr.

2016-05-31 17:22

MASONAI

MASONAI
2016-01-24 10:34

Mantas

smagu, gyvename kapitalizme kuriame dominuoja subsidijuojami kapitaliztai, melo ekonomika :)
2016-01-20 13:53

p

negražu trinti komentarus, juolab kad nieko nebuvo žeidžiančio ir pan., taigi pakartoju:opa, o kas čia dabar ??? NATO vadaviete savo veiklą pradėjo pristatinėti klubams ??? ir čia ne lobizmas ? ir kokiems tikslams jiems tai būtina žinoti ? kur AOTD žiūri ?
Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media