Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
3 4
7 11
13 16 17
22 24
26 27 28 29 30

 

NATO pajėgų integravimo vienetas Lietuvoje prisijungia prie socialinio projekto „Už saugią Lietuvą”

2016.05.26
image

Vilniuje veikiančio NATO pajėgų integravimo vieneto kariai iš 14 NATO valstybių šiandien, gegužės 26 d., lankydami vaikus Šiaulių vaikų globos namuose „Šaltinis“ prisijungė prie Lietuvos Prezidentės socialinės kampanijos „Už saugią Lietuvą”.

 

Vizito metu NATO štabo Lietuvoje kariai praleido laiką su vaikais kartu žaisdami ir bendraudami, padovanojo jiems štabo karių lėšomis nupirktus žaislus. Vaikus jie pavaišino ir saldumynais, kuriuos patys kariai pagamino Šiaulių saldainių fabrike „Rūta“, o globos namuose gyvenantys vaikai NATO štabo kariams surengs koncertą.

 

NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje vado pulkininko Jakobo Larseno teigimu, ši jo vadovaujamų karių iniciatyva yra itin svarbi tiek patiems kariams, tiek ir Lietuvos visuomenei. Jo teigimu, štabo personalas, kuriame atstovai iš 14 NATO valstybių, jaučiasi socialiai atsakingu šaliai, kurioje jie ne tik tarnauja, bet ir gyvena su savo šeimomis, dalyvauja visuomenės ir vietos bendruomenių renginiuose.

 

Visas Vilniuje veikiančio NATO štabo personalas savanoriškai prisideda prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“. Tarptautinio vieneto Lietuvoje kariai yra įsitikinę, kad tik vieninga visuomenė yra stipri bei saugi ir taip gali nuveikti daug gerų darbų.

 

NATO štabo Lietuvoje vado teigimu, jo vadovaujamas karinis vienetas ir toliau tęs betarpišką bendravimą su Lietuvos jaunimu, dalysis žiniomis ir patirtimi, taip pat stengsis savo asmeniniu pavyzdžiu motyvuoti Lietuvos vaikus ir jaunimą siekti tapti gerais savo valstybės piliečiais.

 

„Kviečiu visus ir kiekvieną prisidėti prie šios labai gražios ir prasmingos Lietuvos prezidentės kampanijos, nes tik veikdami kartu, stovėdami petys į petį, mes busime stiprūs, vieningi ir nenugalimi“, – sakė NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje vadas pulkininkas Jakobas Larsenas.

 

Daugiau apie NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje veiklą: http://bit.ly/1P5VKID

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media