Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 30 3
6 9
17
24
26 30

 

Į Lietuvą gydymui ir reabilitacijai parskraidinti septyni ukrainiečių kariai ir savanoriai

2015.01.09
image

Sausio 9 d. vakare Vilniaus tarptautiniame oro uoste nusileido Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų lėktuvas „Spartan“, kurio įgula iš Kijevo (Ukraina) parskraidino septynis Rytų Ukrainoje sužeistus antiteroristinės operacijos dalyvius. Sužeistiesiems gydymas ir reabilitacija Lietuvoje atliekama Ukrainos prašymu.

 

“Keturi sužeisti ukrainiečiai iš Dniepropetrovsko vyks reabilitacijai į Karių reabilitacijos centrą Druskininkuose, kitiems trims sužeistiesiems iš Poltavos bus atliekamas tolimesnis gydymas Lietuvos civilinėse sveikatos įstaigose”, - sakė vyriausiasis karo medicinos gydytojas pulkininkas leitenantas Gintaras Berkevičius.

 

Ukrainos atstovus iš Kijevo į Vilnių lydėjo Lietuvos karo medikas. Vilniaus oro uoste sužeistuosius pasitiko ir į gydymo ir reabilitacijos įstaigas pervežė Karo medicinos tarnybos ir civilinės greitosios pagalbos transportas.

 

Viso reikiamo personalo ir technikos patekimą į Vilniaus tarptautinį oro uostą organizuoja Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centras. Šis padalinys taip pat tarpininkauja vykdant Ukrainos antiteroristinės operacijos metu sužeistų asmenų pargabenimo į Lietuvą muitinės ir pasienio procedūras.

 

Asmuo ryšiams – Logistikos valdybos viešųjų ryšių karininkas, vyr. ltn. Daugirdas Antulis, tel. 8 611 33349.

 

Nuotraukų autorė - Ieva Budzeikaitė

 

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media