Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
29
7 9
11 13
22
30
3 5 7

 

Briuselyje surengtuose ES saugumo ir gynybos politikos kursuose dėmesys skirtas ES Rytų partnerystės temai

2013.11.12
image

 

 

 

logo

 

Lapkričio 4–8 dienomis Briuselyje vyko orientaciniai kursai ES Bendrosios saugumo ir gynybos politikos temomis. Kursuose, kuriuos organizavo Lietuva ir Austrija, pagrindinis dėmesys skirtas ES Rytų partnerystės šalių galimybėms dalyvauti praktinėse Bendrosios saugumo ir gynybos politikos iniciatyvose.

 

Kursuose dalyvavo ES valstybių narių, institucijų atstovai, o taip pat visų šešių ES Rytų partnerystės programos šalių (Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos ir Ukrainos) atstovai iš įvairių vyriausybinių institucijų: užsienio reikalų ir gynybos ministerijų ir kt.

 

Lietuva, pirmininkaudama ES Tarybai, remia aktyvesnį ES bendradarbiavimą su šalimis partnerėmis saugumo ir gynybos srityje, siekdama sudaryti sąlygas dalyvauti bendrose tarptautinėse operacijose, pratybose ir mokymuose. Lietuva taip pat siekia, kad šių metų gruodį vyksianti Europos Vadovų Taryba, svarstydama ES gynybos ateities klausimus, taip pat skirtų deramą dėmesį bendradarbiavimui su šalimis partnerėmis kaip priemonei ES bendrai saugumo ir gynybos politikai ir saugumui ES kaimynystėje stiprinti.

Komentuokite
Krašto apsaugos ministerija pasilieka teisę pašalinti komentarus, įžeidžiančius žmogaus garbę ir orumą, skatinančius tautinę, rasinę, religinę nesantaiką, skatinančius smurtą.
Vardas
El. paštas
Komentaro tekstas
Apsaugos kodassecimg

 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media