Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
5
6 7 10
13 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 30 2

 

Aktualijos

JAV sausumos pajėgų Europoje vadas gen. ltn. Hodges giria Lietuvą už pastangas stiprinti savo šalies saugumą
2017.03.01
img

Kovo 1 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas, susitikę su į Lietuvą atvykusiu Jungtinių Amerikos Valstijų sausumos pajėgų Europoje vadu generolu leitenantu Frederick „Ben“ Hodgesu, aptarė saugumo situaciją regione, tolesnius planus dėl NATO atgrasymo priemonių įgyvendinimo Lietuvoje, NATO priešakinių pajėgų dislokavimo ir karinio rengimo klausimus, JAV sąveiką su šiuo tarptautiniu vienetu.

null
Medaliais „Už pasižymėjimą“ apdovanoti Norvegijos gynybos ministerijos atstovai
2017.03.01
img

Kovo 1 d. Krašto apsaugos ministerijoje trims Norvegijos Karalystės gynybos ministerijos atastovams įteikti Lietuvos kariuomenės pajėgų medaliai „Už pasižymėjimą“.

 

Šie apdovanojimai majorams Lars Laudal Eivind Fagge ir p. Line Kristine Erdvik įteikti už pasižymėjimą ir asmeninį indėlį rengiant Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos ir Norvegijos Karalystės gynybos ministerijos techninį susitarimą dėl antžeminės vidutinio nuotolio oro erdvės gynybos sistemos (NASAMS) įsigijimo.

null
Čekijos gynybos ministras stebėjo jungtines Lietuvos ir Čekijos karių pratybas
2017.03.01
img

Vaizdo medžiaga   

 

Vasario 1 d. į Lietuvą su darbo vizitu atvykęs Čekijos gynybos ministras Martin Stropnický ir Čekijos kariuomenės vadas generolas Josef Becvar stebėjo kartu su Lietuvos kariais besitreniruojančius čekų karius.

null
R. Karoblis: „Čekijos karių kuopa NATO batalione Lietuvoje būtų svarus indėlis stiprinant atgrasymą ir kolektyvinę gynybą Baltijos šalių regione“
2017.03.01
img

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis kovo 1 dieną Vilniuje susitikęs su Čekijos gynybos ministru Martinu Stropnickiu aptarė dvišalį bendradarbiavimą, saugumo situaciją regione. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos ir Čekijos kariuomenių vadai generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas ir generolas Josef Becvar.

null
Krašto apsaugos ministerijos vadovybė reiškia užuojautą mirus buvusiam viceministrui E. Simanaičiui
2017.02.28
img

Vasario 27 d., eidamas 88 metus, mirė  buvęs  krašto apsaugos viceministras Edmundas  Simanaitis.  Velionio šeimai Krašto apsaugos ministerijos vadovybė reiškia nuoširdžią užuojautą.  E. Simanaitis krašto apsaugos viceministro pareigas ėjo 1997–2000 metais.

null
Karinių oro pajėgų sraigtasparnis iš Latvijos pargabens donoro organus skubiai operacijai Vilniuje
2017.02.28
img

Šiandien, vasario 28 d. Lietuvos karinės oro pajėgos gavo Nacionalinio transplantacijos biuro prašymą dėl skubaus donoro kepenų pargabenimo iš Rygos (Latvija) persodinimo operacijai Vilniuje. Pergabenimo operacijai pasitelktas Karinių oro pajėgų sraigtasparnis Mi-8, budintis II Kauno paieškos ir gelbėjimo poste. Sraigtasparnis iš Kauno planuoja pakilti apie 18 valandą.

null
Lietuvoje lankysis JAV sausumos pajėgų Europoje vadas gen. ltn. F. B. Hodges
2017.02.27
img

Kovo 1 d. Lietuvoje lankysis JAV sausumos pajėgų Europoje vadas generolas leitenantas Frederick „Ben“ Hodges. Vilniuje su generolu susitiks krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

 

Ministras ir kariuomenės vadas su JAV sausumos pajėgų vadu aptars saugumo situaciją regione, tolesnius planus dėl NATO atgrasymo priemonių įgyvendinimo Lietuvoje, NATO priešakinių pajėgų dislokavimo ir karinio rengimo klausimus.

null
Krašto apsaugos ministerijos Gynybos politikos direktoriui V. Urbeliui įteiktas Estijos gynybos ministerijos apdovanojimas
2017.02.27
img

Vasario 27 d. Lietuvos krašto apsaugos ministerijos Gynybos politikos direktoriui dr. Vaidotui Urbeliui įteiktas Estijos gynybos ministerijos II laipsnio Kryžius „Už Nuopelnus“. Estijos Nepriklausomybės 99-ųjų metinių minėjimui skirtame renginyje Vilniuje apdovanojimą V. Urbeliui įteikė Estijos ambasadorė Lietuvoje Jana Vanaveski, taip pat pasveikino krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, kiti svečiai.

null
Į Lietuvą savo karių aplankyti atvyksta Čekijos gynybos ministras ir kariuomenės vadas
2017.02.27
img

Kovo 1 d. į Lietuvą su darbo vizitu atvyksta Čekijos gynybos ministras Martin Stropnický ir Čekijos kariuomenės vadas generolas Josef Becvar. Jų vizito tikslas – aplankyti Lietuvoje pratybose su mūsų kariais besitreniruojančius čekų karius. Vizito pabaigoje Vilniaus oro uoste planuojamas ir trumpas Čekijos gynybos ministro susitikimas su krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu ir Lietuvos kariuomenės vadu generolu leitenantu Jonu Vytautu Žuku.

null
Brigados „Žemaitija“ ir Karo policijos vadams suteikti pulkininko laipsniai
2017.02.27
img

Vasario 27 d. krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas suteikė pulkininko laipsnius Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ vadui plk. ltn. Artūrui Radvilui ir Lietuvos kariuomenės Karo policijos vadui plk. ltn. Gyčiui Kazokui.

null
 
Sprendimas: Fresh Media