Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
4 5
18
23 24 25 27
29 30 31 2 4

 

Aktualijos

Artėja Lietuvos karo akademijos Atvirų durų diena
2017.03.29
img

Balandžio 8 d. (šeštadienį) nuo 10.00 iki 15.00 val. visi norintys galės apsilankyti Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, kurioje vyks atvirų durų diena. Visi svečiai galės susipažindinti su Akademijoje organizuojamomis universitetinėmis studijomis, kariniu rengimu, stojimo sąlygomis, kariūnų gyvenimu ir karininko karjeros perspektyvomis baigus Karo akademiją.

null
Renginyje „Studijos 2017“ jaunuoliai tiesiogiai galės susipažinti su galimybėmis Lietuvos kariuomenėje ir Lietuvos karo akademijoje
2017.02.01
img

Vasario 2–4 d. tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2017" šiemet jaunuoliais galės susipažinti su studijų ir karjeros galimybėmis Lietuvos kariuomenėje ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

null
Parodų centre Litexpo mokiniai ir pedagogai domėjosi galimybe dalyvauti konkurse
2016.11.28
img

Lapkričio 25-26 dienomis Lietuvos parodų centre LITEXPO vykusioje parodoje MOKYKLA'2016 gausiai iš visos šalies suvažiavusių lankytojų dėmesį traukė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento stendas, skirtas jau antrus metus vykstančiam nacionaliniam mokinių konkursui Praeities stiprybė dabarčiai. Mokiniai ir pedagogai domėjosi galimybe dalyvauti konkurse, bendravo su konkurso veidu žurnalistu, keliautoju, Šaulių sąjungos nariu Vytaru Radzevičiumi, departamento darbuotojais, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariais ir jaunaisiais šauliais, dalyvavo viktorinoje, kol visko išklausinėję ir patenkinę savo smalsumą šiaip taip atsiplėšdavo nuo stendo, išsinešdami daug naudingų žinių, pluoštą dovanų ir pasiryžimą dalyvauti konkurse.

null
Tarptautinė konferencija „Piliečio ugdymas: modernumo link“
2016.11.18
img

2016 m. lapkričio 16–17 d. Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijoje ir Valstybės pažinimo centre vyko tarptautinė konferencija „Piliečio ugdymas: modernumo link", kurioje buvo apžvelgta esama pilietiškumo ugdymo situacija Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse, buvo aptartas piliečio ugdymo poreikio, prasmės ir perspektyvų aktualumas Lietuvos Respublikoje.

null
Kviečiame į konferenciją „Pilietis – stipriausias karys?"
2016.10.05
img

Spalio 12 d. 17.30 val. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas Vilniaus universiteto centriniuose rūmuose, Mažojoje auloje, rengia konferenciją "Pilietis - stipriausias karys?".

 

Koks mūsų visuomenės santykis su valstybės gynyba praeityje? Kokias galimybes ir istorines tradicijas turime? Kaip šį suvokimą keičia Ukrainos ir Rusijos karas? Ar karas gali tapti pilietinę visuomenę Ukrainoje kuriančiu veiksniu?

 

Maloniai kviečiame dalyvauti.

null
Karo muziejus kviečia studentus ir aukštesnių klasių mokinius apsilankyti nemokamai
2016.10.04
img

Spalio 7 d. Lietuvoje tradiciškai minima Krašto apsaugos diena. Šiemet Karo muziejus kviečia studentus ir aukštesnių klasių mokinius paminėti šią progą kiek anksčiau - spalio 5 dieną - nemokamai sudalyvauti ekskursijoje ir kituose renginiuose Vytauto Didžiojo karo muziejuje.

null
Mobilizacinėse pratybose mokiniai įgijo svarbios patirties
2016.09.29
img

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM atstovai rugsėjo 28 d. talkino Panevėžio rajono savivaldybės administracijai organizuojant savivaldybėje mobilizacines funkcines pratybas, kurių tikslas – patikrinti ir įvertinti savivaldybės ir pavaldžių įstaigų gebėjimą vykdyti mobilizacines užduotis ir organizuoti veiklą paskelbus mobilizaciją, gerinti įvairių institucijų bendradarbiavimą, ugdyti pratybų dalyvių pilietiškumą.

null
Nacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“ vėl kviečia pažinti savo krašto Laisvės istoriją
2016.09.20
img

Artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo proga rugsėjo 20 d. Valstybės pažinimo centre netradicinėje spaudos konferencijoje „Laisvės pusryčiai“ buvo pristatytas jau antrus metus vykstantis nacionalinis mokinių konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“, skirtas ugdyti jaunų žmonių pilietiškumą ir skatinti istorijos pažinimą. Konkurso organizatoriai pristatė konkurso idėją, tikslus, supažindino su naujovėmis ir pasidalino praėjusių metų patirtimi.

null
Vyresniųjų klasių moksleiviai kviečiami į pilietiškumo pamokas Lietuvos kariuomenės daliniuose
2016.09.16
img

Spalio 3–14 d. įvairiuose Lietuvos kariuomenės daliniuose organizuojama Krašto apsaugos diena, kurios metu vyks pilietiškumo pamokos vyresniųjų klasių (9-12 klasių) moksleiviams. Moksleiviai ir jų mokytojai kviečiami susipažinti su kariuomene, pabendrauti su kariais, apžiūrėti jų naudojamą ginkluotę.

null
Naujų mokslo metų pradžios šventė Lietuvos karo akademijoje
2016.09.01
img

Rugsėjo 1 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyko iškilmingas Mokslo ir žinių dienos minėjimas. Naujų mokslo metų proga iškilmingoje rikiuotėje dalyvavo ir susirinkusius kariūnus, karininkus, dėstytojus, instruktorius, darbuotojus ir svečius pasveikino krašto apsaugos viceministras Antanas Valys, Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas, Akademijos viršininkas pulkininkas Raimundas Matulis. Lietuvos kariuomenės Ordinariato apaštalinis administratorius ir Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas tarė sveikinimo žodį ir palaimino Akademijos karius ir visą bendruomenę.

null
 
Sprendimas: Fresh Media