Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30
5
14 15 16
24
25 27 28

 

 

Visuomenės informavimas

Mokymo ir doktrinų valdyba suorganizavo paskaitą apie antikorupcinės aplinkos viešąjame sektoriuje kūrimą
2019.10.09
img

Rugsėjo 26 d. Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdyba suorganizavo paskaitą krašto apsaugos sistemos darbuotojams korupcijos prevencijos tema „Korupcijos samprata ir pasireiškimas Lietuvoje. Antikorupcinės aplinkos kūrimas viešajame sekoriuje".

null
Gynybos štabas organizavo korupcijos prevencijos renginį
2019.05.09
img

Gegužės 7 d. Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo Jungtinis pajėgų apsaugos skyrius organizavo karių ir darbuotojų švietimą korupcijos prevencijos klausimais, kuriame dalyvavo per 100 atstovų iš visos krašto apsaugos sistemos padalinių ir karinių vienetų.

null
Vyko paskaita korupcijos prevencijos tema
2017.12.19

Gruodžio 18 d. Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabe vyko paskaita korupcijos prevencijos tema. Paskaitoje dalyvavo Sausumos, Savanorių, Karinių oro, Karinių jūrų pajėgų, kitų Lietuvos kariuomenės padalinių bei įstaigų prie Krašto apsaugos ministerijos atstovai.

null
Krašto apsaugos sistemos institucijų ir jų padalinių vadams pristatyta korupcijos rizikos valdymo sistema Lietuvoje
2017.09.28

Rugsėjo 26 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje vyko paskaita korupcijos prevencijos tema „Korupcijos rizikos valdymo sistema Lietuvoje“. Paskaita buvo skirta krašto apsaugos sistemos institucijų ir jų padalinių vadams. Paskaitą skaitė Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Korupcijos rizikos skyriaus viršininkas Vidmantas Mečkauskas.

null
Patvirtinta atnaujinta Krašto apsaugos sistemos kovos su korupcija programa
2017.04.28
img

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis balandžio 7 d. patvirtino atnaujintą Krašto apsaugos sistemos kovos su korupcija programą ir jos įgyvendinimo priemonių planą.

 

„Krašto gynybos finansavimas didėja, tad skaidrumo užtikrinimas yra būtinas, siekiant efektyvaus lėšų panaudojimo, taip pat didinant visuomenės pasitikėjimą kariuomene ir visa krašto apsaugos sistema“, – sako krašto apsaugos ministras R. Karoblis.

null
KAM Generalinė inspekcija per 2016 m. tris ketvirčius dėl galimų pažeidimų išnagrinėjo virš šimto karių ir gyventojų pranešimų
2016.12.08

Krašto apsaugos ministerijos Generalinė inspekcija per 2016 m. tris ketvirčius atliko 13 tarnybinių patikrinimų dėl galimai padarytų Lietuvos karių drausmės pažeidimų, išnagrinėjo 36 karių skundus dėl įvairių su tarnyba susijusių aplinkybių. Pasitikėjimo telefonu arba elektroniniu paštu taip pat gauta ir išnagrinėta apie 100 pranešimų, kuriuose pateikta informacija apie krašto apsaugos sistemos karių, valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, galimai padarytus pažeidimus.

null
Vyko korupcijos prevencijos paskaita Lietuvos kariuomenės atstovams
2016.10.01

Rugsėjo 30 d. Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje buvo suorganizuota paskaita korupcijos prevencijos tema. Paskaita buvo skirta Lietuvos kariuomenės atstovams, organizuojantiems ir vedantiems pratybas bei paskaitas nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariams, paskaitos tema - "Korupcijos reiškinys ir galimybės jam pasipriešinti. Pavyzdinė mokymo programa šauktiniams“.

null
Krašto apsaugos ministras patvirtino atnaujintą tvarką, kuria siekiama apsaugoti pranešėjo asmens duomenis bei pateiktą informaciją
2016.06.27
img

Krašto apsaugos ministras 2016 m. birželio 9 d. įsakymu patvirtino atnaujintą Informacijos apie pažeidimus teikimo ir tvarkymo Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijoje tvarkos aprašą. Juo yra nustatoma informacijos apie krašto apsaugos sistemos karių ir darbuotojų galimai padarytus pažeidimus pateikimo, nagrinėjimo tvarka ir pranešėjo asmens duomenų ir pateiktos informacijos apsaugą.

null
Dėl informavimo apie galimus pažeidimus Lietuvos kariuomenės padaliniuose
2016.05.18
img

Viešojoje erdvėje kilus diskusijoms apie karių gyvenimo sąlygas, maitinimą, sveikatos priežiūrą ir kitus tarnybos klausimus bei galimus tvarkos pažeidimus Lietuvos kariuomenės padaliniuose, norime priminti kontaktus, kuriais galima kreiptis ir informuoti apie galimus pažeidimų atvejus, gauti reikiamą informaciją.

null
Numatytos kovos su korupcija priemonės stiprins krašto apsaugos skaidrumą
2016.04.27

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas balandžio 26 d. patvirtino atnaujintą krašto apsaugos ministerijos kovos su korupcija programos įgyvendinimo priemonių planą.

„Krašto apsaugos ministerija skiria didelį dėmesį korupcijos prevencijai ir skaidrumui. Tai tapo ypač aktualu dabar, kai išaugo krašto apsaugos finansavimas, pradėti stambūs pirkimai, siekiant modernizuoti Lietuvos kariuomenę ir įgyvendinti kitus krašto apsaugos sistemos plėtros projektus. Tikimės, kad numatytos priemonės padės užkirsti kelią galimoms korupcijos apraiškoms krašto apsaugos sistemoje ir didins gynybos sektoriaus viešumą ir skaidrumą“, – sako krašto apsaugos ministras J. Olekas.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas [email protected]
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media