Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
30 2
3 4 5 6 9
10 12 13 15
17 21
29 30
31 3 5 6

 

 

Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui

Krašto apsaugos ministerijoje pristatytas naujas iliustruotas leidinio „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui: rimti patarimai linksmai“ pristatymas.

 

2015 m. gruodžio 18 d. Krašto apsaugos ministerijos Juodojoje salėje pristatytas sutrumpintas ir iliustruotas leidinio „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui: rimti patarimai linksmai“ leidimas.

 

Leidinio pristatyme dalyvavo krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, leidinį iliustravęs dailininkas Ilja Bereznickas, atsakingasis redaktorius Krašto apsaugos ministerijos Gynybos politikos ir planavimo departamento direktoriaus pavaduotojas dr. Karolis Aleksa.

 

Knygelė yra parengta atsižvelgus į pastabas, kurių sulaukta po pirmojo 2015 m. pradžioje pasirodžiusio leidinio „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui“ viešuosius pristatymus ir gautus komentarus raštu. Antrasis leidimas yra gerokai trumpesnis, jame pateikiami tik praktiniai patarimai ir su jais susijusi informacija. Knygelė išleista mažesniu, lengvai į kišenę telpančiu formatu, tekstas iliustruotas linksmais paveikslėliais, kurių autorius – žinomas Lietuvos animacinio kino režisierius, dailininkas Ilja Bereznickas.

 

Knygelė išleista 30 000 egz. tiražu. Didžiausia tiražo dalis bus perduota Krašto apsaugos savanorių pajėgų Karo prievolės komplektavimo padaliniams, kurių specialistai dalins leidinius įvairiuose susitikimuose su visuomene. Pageidaujantys įsigyti knygelę taip pat galės kreiptis į artimiausią karo prievolės ir komplektavimo skyrių. Po keletą jos vienetų gaus visų savivaldybių mobilizacijos specialistai, bendrojo ir profesinio ugdymo įstaigos, viešosios ir aukštųjų mokyklų bei kolegijų bibliotekos.

Yra parengta ir elektroninė leidinio versija, kurią galite parsisiųsti paspaudę šią nuorodą:

 

Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir karo metui: rimti patarimai linksmai

 

Leidinys taip pat yra išverstas į anglų kalbą. Jį galite parsisiųsti paspaudę šią nuorodą:

 

Prepare to survive emergencies and war: a cheerful take on serious recommendations

 

Pirmąjį leidinio leidimą galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą:

 

 „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“. 

 

 

Informacija atnaujinta 2015.12.18
Sprendimas: Fresh Media